Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen rózsaszín körömlakk...

Milyen rózsaszín körömlakk nem nézne ki neonszínűnek rajtam?

Figyelt kérdés
Van bennem egy kis cigány vér (szőke kék szemű vagyok egyébként) ami miatt egy kicsit sárgás a bőrtónusom. ez alapvetően egyáltalán nem látszik, viszont nagyjából akármilyen rózsaszín körömlakkot kenek fel egyszerűen undorítóan néz ki rajtam. a lágy pasztelles színek is szinte világítanak, a nude-os majdnem fehér pasztellrózsaszín az, ami még tűrhető. imádom az ilyen rágógumis középrózsaszínt is, csomót kipróbáltam már és az üvegben gyönyörűek de a kezemen többek véleménye szerint is "cigányos", ízléstelen és elütően neonos lesz. viszont imádom a rózsaszínt és nem szeretnék erről lemondani, valami ötlet, hogy milyen tónusú lakkokkal kéne próbálkoznom? valaki aki küzdött hasonló gonddal? :D

2015. márc. 27. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudsz küldeni egy képet a kezedről? esetleg amin ki is van festve a körmöd? :) úgy többre mennénk
2015. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Önts a kedvenc pink lakkodba egy kis kukoricakeményítőt és egy csöppnyi fehér lakkot valamint egy csepp vizet és jobb lesz. :) Legalábbis nekem halványabb lett a lakkom.
2015. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tennék fel képet, de az a baj, hogy olyan apró árnyalatnyi eltérésekről van szó, ami nem jönne át a képen, meg monitor beállítástól függően is változik..
2015. ápr. 26. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!