Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olcsó füllyukasztás Budapesten?

Olcsó füllyukasztás Budapesten?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek, ahol olcsón lyukasztanák a fülem, lehetőleg max. 2000 Ft-ért a fülbevalóval együtt, de megbízható. Nem gépes belövést keresek, mert kiskoromban rossz élményem volt vele (sosem bírtam, ha valami gép közeledett felém, és nekem nem szabadott megmozdulnom... 6 évesen géppel lőtték a fülem, persze elmozdultam közben, mert megijedtem, és nem pontosan ugyanott lett a lyuk a két fülemen :D).

Plusz nem hátrány, ha:

-a füllyukasztáshoz tartanak elegánsabb, nem túl gyermeteg és "csajszis" fülbevalókat is

-tömegközlekedéssel viszonylag könnyen megközelíthető helyen van (én Újpesten lakom)

-nem kell hozzá időpontot kérni előre (az nem baj, ha várnom kell a helyszínen)


2015. márc. 31. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Nekem egy parkban szúrták a fülem. Majd egy csajos fülbevalót raktak bele. Ezek után elmentem az árkádba és vettem az Apacsba egy fülbevalót, ami pasis. Ott bementem a férfi WC-be és próbáltam belerakni, igen ám, de mivel még sohasem csináltam nem találtam el a lyukat és már össze is kellett forrni a fülem. Megkértem egy srácot hogy segítsen, miután csuklóig véres lett a keze (nem folyt olyan erősen, csak folyamatosan piszkálva volt a seb), inkább mondtam hogy hagyja.


A második lyukat a fürdőmbe szúrtuk. 5 lyukat egymás után, mivel sohasem odasikerült ahova akartam, vagy lelógott az állfültágító, vagy rálógott a másik lyukra vagy túl magasra ment.


Így a legolcsóbb, csak a fülbevaló árát kellett kiperkálnom. Csak olyannal csináltasd aki ért hozzá! Ja és steril tűvel (nekem injekciós tűvel szúrták)!

2015. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Westendben elég gyér a szolgáltatás, de fülbevalót azért még meg tudják normálisan csinálni.
2015. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szegeny elso valaszolo nagyon megszivta a fulszurassal, amint latom :(

amugy hogy merted rabizni valakire a lyukasztast, aki ennyire nem ertett hozza, hogy 5 lyukat csinalt, mire sikerult ???

2015. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A lyukak tökéletesek voltak (a csajon is aki csinálta), csak éppen rossz helyre kerültek (azt nem tudom hogy a csajon hogyan helyezkedtek el)
2015. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ertem. hat biztos, hogyha magara ismerne itt a valaszodban , konnyesre nevetne magat.
2015. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi az eddigi válaszokat!


Ha esetleg vki tudna pontos helyet, árat mondani, annak örülnék :).

2015. ápr. 6. 11:23
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy én otthon nem merném magamnak szúrni, ismerőssel se, kicsit parázom tőle. Persze nyilván ez a legolcsóbb verzió.
2015. ápr. 6. 11:24
 8/10 anonim ***** válasza:
En a piercingeimet a pólusban a tetoválószalonban csinaltattam. Fulbevalot 2ezer körül csinálnak de a legtöbb tetovaloszalonban szurnak felbevalot is, keress a kozeledben egyet :)
2015. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ó, a Pólus remek, az ott járó busz vonalán lakom hellyel-közzel :). Köszi!
2015. ápr. 6. 13:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segítettem:) viszont őket érdemes felhívni előtte! mert jártam úgy, hogy elhatároztam, hogy bemegyek csak úgy random, aztán bizti ami bizti felhívtam őket, hogy bent vannak-e, és pont nem voltak aznap nyitva.
2015. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!