Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet beszerezni es...

Hol lehet beszerezni es mennyiért?

Figyelt kérdés
REVLON COLORSTAY ALAPOZÓ-ról lenne szó. Még nem volt ez a fajta alapozóm de mindenképpen szeretnem beszerezni mert mindenhol csak jót olvasok róla. kombinalt borre kellene nekem. nemtudom hogy a 24 oras vagy a 16 oras lenne e jobb errol megoszlanak a velemenyek ( ha esetleg valaki erre is tudna valaszt adni hogy melyik a jobb megkoszonnem). A lenyeg hogy mindenhol azt lattam hogy errol az oldalrol rendeltem vagy egy ismerosom hozta kulfoldrol vagy en jartam kulfolon stb. tenyleg nem lehet magyarorszagon kapni??? nagyon fontos lenne hogy ne rendeljem hanem eloben lassam hiszen meg nem nagyon tudom hogy milyen szin arnyalat is kene nekem..:S kerlek ha tud barki is segiteni ez ugyben tegye meg mert fontos lenne nekem koszonom :))

#revlon colorstay alapozó #magyarországon lehet kapni #alapozó magyarországon.
2015. ápr. 2. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemigen kapni üzletben Revlon termeket, én Pink Pandanal tudom ,hogy lehet rendelni.
2015. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat koszi. na de ez az hogy nem szeretnem rendelni.:s de ha tudsz valami jo alapozot kombinalt borre ami kaphato mondjuk ilyen dm be vagy rossmanba vagy hat valami ilyensmibe az is jo lenne..:s
2015. ápr. 2. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a rimmel lasting finish nude jött be mostanában, de mindenkinek más válik be. : )
2015. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
huh koszonom. utana neztem es errol is jokat irnak. es ez kaphato is boltokban:Ddd es nem is tul draga. egeszen biztosan kiprobalom;):))
2015. ápr. 2. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!