Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért látszik még másnap is a...

Miért látszik még másnap is a smink?

Figyelt kérdés

Ha kifestem a szemem (ceruza+spirál), hiába lemosom este sminklemosóval és utána meleg vízzel, akkor is látszik másnap is, hogy ki volt festve.

Nálatok is így van?

Egyébként nem sminkelek minden nap.


2015. ápr. 3. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rossz a sminklemosód.Én mindig kendőt használok,és most épp egy olcsó van,nem ér semmit.Ami nekem bevált,mint sminklemosó kendő,az a kék Nivea kendő(25db),ezer Ft kb. az ára.
2015. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Garnier micellás vizet használj! :)
2015. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
En is micellas vizet használok, de nekem sem jon le teljesen , igaz en szemceruza helyett szemhejtust használok, de mivel nagyon a szempillaim tövében húzom ki ezert jon le nehezen
2015. ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én is micellás vizet használok, nekem se hozza le teljesen a szemceruzát. :/
2015. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha a szempilláid tövében húzod ki a szemed azt nem tudod sose 100%-ban leszedni.

De a legjobb sminklemosó az olaj egyébként.

2015. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rosszul mosod le.
2015. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Micellás víz nekem is nagyon bevált, csak ajánlani tudom. Mindent leszed, nem marad semmi belőle. Az olajos se rossz de nekem csípte a szemem.
2015. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű a lemosód. Én nem is használok olyat, sima kókuszzsíros vagy napraforgóolajos vattakoronggal simítom át a szememet és teljesen leszed mindent, ráadásul a szemet sem csípi.
2015. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem bioderma micellás vizem van, arra senki nem mondhatja, hogy gagyi vagy rossz és ha nem mosom le nagyon-nagyon alaposan, akkor nekem is ottmarad egy kis festék. szerintem ez nem feltétlenül a lemosó hibája, egyszerűen a kis részeket a vattakoronggal nehéz elérni. ezért én úgy szoktam, hogy miután úgy érzem, készen vagyok, még egy fültisztító pálcikát belemártok a lemosóba és a szempillám töveinél végigfuttatom. néha még az is felvesz egy csomó festéket.
2015. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
így van, fültisztító + micellás vízzel kell még végigtörölgetni a szempillatövet és a pillákat, az még egy csomót lehoz.
2015. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!