Gyorsan es olcsot?

Figyelt kérdés
hidratalo krem kene de tenyleg tenyleg olcso tehat 500 vagy alatta levo arkategoriasat..arra kell hogy alapozo ala hasznaljam tehat nappali..ahogy lattam van olcso pl banan gel vagy nivea (tegelyes) es azt szeretnem kerdezni valaki hasznal e ilyen olcsot es jo e neki..:)

2015. ápr. 4. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

nivea arckrém szerintem nincs 500-ért, hacsak nem a kék tégelyesre gondolsz, de az nagyon zsíros, szóval csak akkor használd, ha extra száraz a bőröd és nincsenek pattanásaid.

az a banán gél nem lehet olyan rossz, nekem zsályás volt ebből a márkából évekkel ezelőtt.

de 1000 körül már jobb krémeket lehet venni, és nagyon sokáig elég egy tubus, legalább fél évig, de akár egy évig is, szóval megéri.

2015. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen igen arra gondoltam...de igen olvastam hogy zsiros es azert is nem vettem meg mert nekem is zsiros es pattanasos a borom..de helyenkent hamlik is es ezert szeretnek hasznalni hidratalot:) es akkor 1000 ft ert tudsz is esetleg peldat? de akkor 1000 alatt:Ddd
2015. ápr. 4. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, hol laksz, vagy van-e a városodban müller vagy dm, szóval linkelek mindenfélét. : D

[link]

[link] ennek nincs férfi illata szóval jó mindenkinek

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] ez rossmannban akciósan 1000 ft szokott lenni

2015. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
huha koszii:)) meg valashtasi lehetoseg is van:Ddd
2015. ápr. 4. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!