Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki ezt az alapozot hasznalja/...

Aki ezt az alapozot hasznalja/hasznalta annak a velemenye/tapasztalata erdekelne?

Figyelt kérdés
RIMMEL LASTING FINISH NUDE ALAPOZÓ nekem zsiros a bortipusom es pattanasos..nem nagyon de vannak azert..az akarom kerdezni hogy mennyire mattit,fed jol, es mennyi ideig, hogy eltomiti e a porusokat, hogy milyen az allaga, hogy napon olvad e, hogy mennyire tartos.?! konnyed vagy nehez?

2015. ápr. 4. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

még kb. csak egy hónapja használom, de eddig tetszik. nagyon örülök, mert van belőle nagyon világos szín is, nekem a 010-es a tökéletes. drogériában eddig mindig csak az arcomnál sötétebbet tudtam venni. de ez jó. : )

elég folyékony, de könnyen eldolgozható. szerintem nem tömíti a pórusokat, átnéztem az összetevőit is, mielőtt megvettem volna, nincs benne komedogén anyag.

a fedése közepes, nagy pattikra azért kell még egy vékony réteg, vagy egy kis korrektor. a finishe nem full matt, olyan egészséges bőrfényű, nem csillogós, de ugye ezt púderrel simán le lehet mattítani. tartós, egy munkanapot kibír, de fél nap után átfénylik, szóval púderezem napközben. még nem tudom, napon mennyire olvad, még nem volt olyan meleg.

ajánlom egyébként a krémmánia oldalt, ott sok vélemény van róla.

2015. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja mondjuk nekem elég zsíros a bőröm, ezért fénylik át fél nap után.
2015. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oh ennek orulok:) es te hol vetted egyebkent? es mennyiert? amugy tudom ismerem az oldalt..neztem is de ott annyira megoszlo velemenyek vannak..inkabb megkerdeztem itt is hat ha mas velemenyek vannak rola..(biztos akarok lenni mielott megveszem hogy jo:Ddd)
2015. ápr. 4. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
rossmannban vettem, akciósan 1500-ért. sokszor akciós amúgy. : )
2015. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jaj nagyon koszonom:))
2015. ápr. 4. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy neked jó lesz-e az mások véleményéből nem fog kiderülni, mindenki más.

Nekem ez az alapozó sem jó ahogy a többi sem ami 4000 ft alatt van... sajnos.

A gondom vele, hogy felkenem és alig fed valamit, tehát semmit nem ér, korrektorral sem, aztán teszek egy második réteget, de attól meg már olyan a fejem mint akit levakoltak. Amúgy jó lenne, elég tartós, habár zsíros bőrön átfénylik pár óra után. De ez minden alapozónál így van.

2015. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom de azert ha mindenki azt irja ra hogy rossz akkor tobb esely van ra hogy tenyleg az..nem arrol van szo hogy bortipus szerint jo e hanem alapjaraton az alapozot kerdeztem..es valoszinu ha tobben mondjak hogy jo akkor tobb esely van ra hogy nekem is jo lesz:) de azeet koszi..en kiprobalom minden esetre :) annyira nem problemas a borom..
2015. ápr. 4. 22:28
 8/8 A kérdező kommentje:
de amugy ha neked nem fed semmit akkor hogy tartos? tartosan nem fed semmit? az igen..:Ddd👌
2015. ápr. 5. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!