Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen beszúrós fülbevalóban...

Milyen beszúrós fülbevalóban lehet aludni is?

Figyelt kérdés
Ami nekem van, az nagyon bök, már akkor is ha leteszema fejem, viszont van aki olyanban alszik, ami beszúrós. Tud valaki segíteni?

#fülbevaló #beszúrós
2015. ápr. 4. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy őt nem zavarja, ha szúrja. de miért akarsz fülbevalóban aludni?
2015. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van vagy 6-7 féle beszúrós fülbevalóm és mindegyiket benn hagyom, nem zavar az alvásban.
2015. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és a tieidnek mennyire hosszú az a szára? vagy van a végén valami hogy ne szúrjon?
2015. ápr. 5. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, amelyiknek 1 cm, van, amelyiknek 8 mm. Van, amelyiknek van egy talp a szára végén és van, amelyik sima hegyes. Egyik sem zavar.
2015. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

akkor ezek szerint csak engem bök alvás közben :)

köszi a választ, ment a zöld :)

2015. ápr. 5. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Semmilyen ékszerrel nem alszunk, fürdünk, toszunk, sportolunk, stb.!

Ez ékszerviselési alapszabály! Ehhez lehet igazítani bármit.

Tehát nem panaszkodunk ékszer-meghibásodás, szakadás, elszíneződés, ékszer által okozott balesetek esetén, de legalábbis nem az ékszerre fogjuk az ügyet.

2015. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ami nálad egy szabály, az másnak nem feltétlenül jelenti azt!

Évekig aludtam egy korábbi fülbevalóval és semmi baja nem lett sem nekem, sem a fülbevalónak.

2015. ápr. 6. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!