Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak szerintem gáz, hogy...

Csak szerintem gáz, hogy mostanában a lányok hétköznapokra is feltűnő, akár köves műszempillát tesznek fel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ellene a műszempillának, lehet az szép is, de hogy mostanában minden 3. lányon feltűnő műszempillát látni, ez nekem furcsa. Szerintetek?
2015. ápr. 8. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

én is láttam a metrón néhányat, olyan mint a seprű XD

én nem raknék fel pedig 24 éves lány vagyok aki ad magára

2015. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van akin szép de én pl utálom már az érzést is hogy rajtam van, egyszer vettem, le is passzoltam barátnőnek.
2015. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még nem láttam ilyet, de nagyon "szép" lehet... :P
2015. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hááát.....a k#@vás ruhájukhoz pont illik :D
2015. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

van egy évfolyamtársam, aki műszempillát hord suliba is... de nem csak ennyi. party szett minden nap. smink nélkül fel sem ismerném sztem :D

én imádok sminkelni, de műszempillát még sosem próbáltam. ha meg is tenném, max buliba.

19/L

2015. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hosszú természetes szempilláim voltak,de az évek során a sok igénybevételtől,eltörtek és rövidek lettek,hiába törődtem velük.Ekkor ugy döntöttem,nem fogom őket festegetni hanem teszek szépen müszempillát és ámen.És igy is cselekedtem már rég óta,a természetes pilláim regenerálódtak,és egyre hosszabbak.Ugyhogy nekem ez igy nagyon is megfelel meg nekem feltenni a szempillát max 1 perc,sokkal rövidebb mint a spirálozás és kényelmes is,illetve megvédem a saját pilláim.
2015. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 cicus1207 válasza:

A természetességtől nincs szebb.Kozmetikusként is azt ajánlom a vendégeimnek ,hogy visszafogottan és ízlésesen sminkeljenek,mert az teszi a megjelenésüket nőiessé...

Eltulzott sminkek,műszempillàk taszítóan hatnak a társadalomra.Szerintem a férfiak se szeretik a túlcicomázott nőket.

2015. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a te véleményed ami a többségnek 1 hasznos tipp egyébként,de vannak nők,akár férfiak is akik a másik utat választják ,mert ők ilyenek,és nem akarnak szinészkedni,és tudod igazából az teszi a legnagyobb benyomást,ha te te vagy,és igazi,magabiztos,erőteljes a bőrödben,és nem egy betartandó szinjáték.Különben a férfiak egy része igenis szereti
2015. ápr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!