Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti szoktatok vásárolni a...

Ti szoktatok vásárolni a MAC-ből, és mit?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem.

Mert nem szeretem a rúzsaikat, számomra túlságosan büdös a szagúk és az állaguk illetve a színeikkel is gondjaim vannak.

Nem szeretem az alapozóikat,tavaly épp alapozót kerestem egy hónapon keresztül és betértem az üzletükbe kiprobálni a MACokat is. Hát egyiktől vakaroztam, másik pedig olyan volt hogy rohantam lemosni. Nem jók sőt a bőrt is tönkreteszik hosszútávon.

A pirosítóik szépek, de a sok szilikon miatt amit tartalmaznak távoltartóm magam.

Van 1-2 dolog ami jó: kontúrceruza,highlitter púder. De ezek is annyira túl vannak árazva hogy inkább nem vettem. Évekkel ezelőtt még vásároltam több terméket is tölük mára visszont kiszerettem a márkából. Egyetlen jó dolog náluk hogy 6 üres csomagolásért lehet választani egy rúzst tölük. Ezt értékelem :)

Mostanában inkább Chanelt, Clarinst, Cliniquet vásárolok és néhány német natúrkozmetikum márkának a sminktermékeit a Müllerből. Sokkal olcsóbbak és fényévekkel jobb az összetételűk mint a MAC-nak.

Biztos van akinek tetszik a MAC,de nekem nem jön be, leginkább a kedvezőtlen összetétel és az árai miatt. Nem beszélve arról hogy Magyarországon picit drága is a nemzetközi MAC árakkal összehasonlítva.

24/L/BP.

2015. ápr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

1-es vagyok.

Persze a Chanel,Clarins is drága de sokkal jobb a minősége mint a MACnak és a termékek összetételét tekintve is barátságosabbak. Nem tartalmaznak annyi szilikont és egyébb mesterséges összetevőt. Sokkal gyönyörűbb színekben lehet kapni a termékeiket és a csomagolásuk is exkluzívabb. A MAC inkább tucatmárka lett, a tinilányok kedvence. Kijelenthetem hogy a natúrkozmetikumok is a MAC minősége felett teljesítenek magasan csak nincsenek annyira agyonhipolva. A plussz pedig az hogy sokkal olcsóbbak.

2015. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

néha igen. rúzsokat, pirosítókat vettem eddig, bejöttek. de az nekem is zavaró, hogy külföldön olcsóbb, mint itthon... pl. egy rúzs csak 4000 ft körül van kint, magyarországon meg 6000 ft.

én is figyelni szoktam az összetevőkre, de szerintem a mac még elfogadható. bár én nem vagyok natúrbúza, nincs bajom a szilikonokkal sem. egyébként sok más márkát is használok, olcsót, drágát egyaránt.

25L

2015. ápr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Rúzs, alapozó, pirosító, paintpot, és egy limitált bronzosítóm is van. Évente egyszer vásárolok ott.
2015. ápr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én kifejezetten utálom őket. bármi mac terméket kentem eddig magamra, szarabb volt a párszáz forintos drogériás cuccoknál is. a szemfestékeik főleg. biztos van aki nem ok nélkül szereti, de én ha ajándékba kapnám is továbbadnám.
2015. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Levagyok rőkönyödve a kommentektől,én törzsvásárló vagyok és rengeteg smink cég után is,aztmondom,hogy ők a legjobb minőség a legjobb árért.Szilikonok?A MAC rúzsai teli vannak méhviasszal,természetes drága olajokkal,igaz van bennük mesterséges kristály viasz,de ez abszolut jó igy is,meg a Ruby Woo-ban agyag van.Ugyhogy már ne haragudj de ez kicsit...Az alapozóikkal baj van az elismerem,de gondolom,olyan egyedi termékeik vannak,folyton naprakész új extra kollekciók,a minőséget állandóan tartják,az ár meg rohadt olcsó ehhez képest.Az sincs renden h itt drágáb mint az US területén,de mondjuk az európai sminkmárkák pl Inglot,Kiko náluk meg az drágább...szállitási költség miatt.
2015. ápr. 15. 15:59
 7/17 anonim ***** válasza:
Vettem ott régebben rúzsokat, pirosítót, bronzosítót, szemhéjpúdert, kontúrceruzát, de csak az ecsettisztítójuk és egy rúzsuk jött be, ill. egy ecsetük. Tapasztalatom szerint egy sima drogériában fele annyi pénzért ugyan ilyen minőséget kapsz. Az alapozóikat nagyon dicsérik, abból többet kipróbáltam a boltban, egyik sem illett a bőrömhöz, mindegyik kifejezetten narancssárga volt nekem. Ha drága sminket veszek, akkor az Saint Laurent, Clinique, Esteé Lauder, Lancomé, ezek sem sokkal drágábbak, mint a MAC.
2015. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A MAC-et a világ legjobb smink mesterei tervezik,óriási érzékkel,a legjobb textúrákat adják elő,és igyekeznek mindenkinek megfelelni,legalább akkora szakértelem van náluk mint az YSL-nél ,Chanelnél vagy a Diornál csak fele árért,ezért nagyon jelesek.A MAC nem egy kategória az előbb felsoroltak mert azok a high end makeup cégek,a MAC midrange,a Lancome meg a kettő között inkább midrange ,az árkategóriákat nézve.Az most zavaró ugye,hogy a MAC itt drágább,de ha az USAban néznék akkor mondom MAC fele annyi ugyanolyan profeszionális egyedi termékekkel mint a YSL v Chanel.
2015. ápr. 15. 16:06
 9/17 A kérdező kommentje:
Megjegyzem,hogy a YSL dupla ár,de őket tartom a világon a legjobb smink gyártóknak.Van egy 30 éves krém türkíz szemfestékem tőlük,a mái napig,nem avas és ugyanolyan jó,ugyhogy abszolut megéri a pénzét.
2015. ápr. 15. 16:08
 10/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, neked bejött ez a márka, de sokaknak nem. Sok termékem volt, amikor első hullámban nagy divat lett pár évvel ezelőtt. Egy részét vettem, a másik részét sminkes ismerőstől kaptam. Volt legalább 8 szemhéjfestékem, ebből majdnem az összes annyira alulpigmentált volt, hogy képtelenség volt normálisan dolgozni vele. Egyetlen egy mineralize rúzs van, amivel meg vagyok elégedve, abból már a másodikat vettem, de a többit szintén elajándékoztam, mert bázis és kontúr mellett is, vagy szétfolyt vagy 10 perc alatt lejött, amellett majdnem mindegyik nagyon szárította az ajkaimat.
2015. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!