Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Géllakk eltávolítása? Milyen...

Géllakk eltávolítása? Milyen tartós géllakkot ismertek?

Figyelt kérdés

Otthon szoktam csinálni magamnak géllakot, az essence LED lámpájával. Essence és She márkáktól próbáltom eddig 1-1 géllakot, mindkettő 2in1 fedő és alap lakk volt. Szépen működtek a lámpával és elégedett voltam az eredménnyel, azonban nagyon hamar lejönnek. A she lakk most kopik is a kezemen, de nem is ez a főprobléma, hanem igaz,h nme pattogzik,de magától lejön az egész lakk egyben. Az essence lakkra rá is van írva, h csak lehúzhni kell, a she-re nem emlékszem, de gondolom akkor ez is. Használok alá egy essence primert, tehát nem hiszem h itt van a probléma..egyszerűen csak elkezd lejönni és elég annyi h megvakarom a lábam,vagy valamihez úgy nyúlok és máris lejött az egész lakk a kezemről:(

Ezért szeretnék olyan lakkot venni ami lehetőleg egybne fedő és alap lakk is,jó a led lámpámhoz illetve 2 hétig a körmömön maradna minden probléma nélkül.

Esetleg vegyek olyat ami nem lehúzható és akkor megoldódna ez a problémám? Ilyenből milyen lakkokat ajánlotok?

Előre is köszönöm a segítséget és menni fognak a zöld kezek



2015. ápr. 15. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem olcsó gagyi márkákat kéne használni. Crystal Nails.
2015. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek csak körömlakkok, amik uv fényre kötnek. Ha tartósat akarsz, akkor igazi géllakkot vegyél, ne ilyen sz.rokat.
2015. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gél lakkot reszeléssel el lehet távolítani és én is a Crytail Nails-t ajánlom meg a Brill Bird-et.
2015. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az utolsó válaszolónak köszönöm:)

az előzőeknek meg mondom,h a she nem egy szar márka, msárészt az essencenél talán vannak jobb márkák is,de távolról sem szar. másrészt meg amikről beszélek azok géllakkok, nem sima lakkok

2015. ápr. 16. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem jó márkák. De biztos én vagyok a h.lye, mert nekem ez a szakmám, ebből élek.
2015. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Moyra lakkokat használok. Nekem bevált.
2015. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!