Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rosszul fedő körömlakkal mit...

Rosszul fedő körömlakkal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az ilyen világos körmök, csak az a baj, hogy már vagy 5 különböző ilyesmi árnyalatú lakkot vettem, és az összes áttetsző. Ami a legjobban fed, abból is legalább négy réteg kell, az meg egy örökkévalóság, mire megszárad. Én használom rosszul őket? Mit lehet velük csinálni? Vagy a képen látható színt milyen lakkal érik el? Lehet, hogy csak géllakkal működik?

[link]



2015. ápr. 15. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima körömlakkal is működik, most is ilyen van rajtam.
2015. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, milyen márka és árnyalat?
2015. ápr. 15. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:

na erre én is kíváncsi lennék, mert az ilyen szép világos színek általában gyengébben fednek, a drága lakkok is.

az essence-nél a neten láttam egy olyan alaplakkot, ami fehér, és erre kenve a világos lakkok is jól mutatnak elvileg. boltban is kerestem, de nem találtam.

2015. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Rimmel London Cheeky Girlje! :)


[link]

2015. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 De jó, nagyon szép, köszönöm, kipróbálom! :)


#3 Én próbáltam már úgy, hogy sima fehér lakkra festettem rá, de úgy sem volt szép, csíkos volt.

2015. ápr. 16. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!