Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemöldök lenne az...

Milyen szemöldök lenne az ideális számomra?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és csipesszel szedtem ki a szemöldököm. De elég vékony és amugy jól áll meg tetszik is meg minden csak szedni kell minden nap, mert lent visszanő! Gondolom csipeszeseknek ismerős a helyzet!:) szóval most növesztem hogy egy kicsit vastagabb legyen és 2 hónap mulva gyantával rendbehozom. csak még valami formát szeretnék találni! képet vagy valamit tudnátok küldeni? ovális arcom van, barna szemem, eredeti hajszinem sötétbarna de most éppen világos barna!
2015. ápr. 17. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kicsit visszanövesztetted,akkor kérd meg anyudat, hogy írhasson be egy kozmetikushoz,ő biztos szép szemöldököt fog neked szedni:) (magadnak SOSE gyantázd!!!!)
2015. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok. mondta hogy majd elmegyünk. de ez hogy müködik. kérdezés nélkül befesti vagy el lehet dönteni. mondjuk én beakaromfesteni de anyum lehet nem engedi
2015. ápr. 17. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondanod kell neki,hogy szeretnéd befestetni,ennyi,néhány perc az egész.
2015. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!