Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldökformázó sablont...

Szemöldökformázó sablont honnan tudnék venni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy van az essence készlet, de nekem szemöldök árnyalóm már van, az is elég tartós, nem akarok venni még egy készletet, mert sosem fogy el! Előre is köszi a választ!
2015. máj. 1. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebayen láttam már. Vagy kérd el valakitől, akinek megvan az essence készlet, mert úgyse használja senki. :D Amúgy felesleges pénzt adni érte, úgyse passzol majd a szemöldöködhöz, ha meg 8 darabban rajzolgatod össze, azzal az erővel háromszor megcsinálod szabadkézzel. Ha nagyon ragaszkodsz a sablonhoz, akkor legegyszerűbb, ha csinálsz egyet magadnak hajlékony műanyag lapból, az legalább hasonlít majd a szemöldöködhöz. Sniccerrel kivágod, belül körbecelluxozod, hogy ne legyen éles és kész.
2015. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazad lehet :) csak képeken láttam, olyan szépek voltak a szemöldökök, és gondoltam beszerzek egyet! De akkor lehet gyártok inkább magamnak, hátha sikerül:)

Köszönöm a válaszod

2015. máj. 1. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
avontól lehet rendelni.
2015. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ebayen kapható 1 dollárért 3 darabos sablon, nekem olyan van, teljesen jó.
2015. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, rákeresek :)
2015. máj. 2. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
makeuplazanal is van, ardell szemöldöksablon. Több méret van egyben, és tartós anyagból, nagyon sokáig kihasználhatod.
2015. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. máj. 23. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!