Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet venni moyra körömlak...

Hol lehet venni moyra körömlakkot és mennyiért?

Figyelt kérdés
A lehető legolcsóbbat mondjátok mert sokat akarok egyszerre venni. A válaszokat előre is köszönöm

2015. máj. 9. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fodrászkellékesben vettem,azt hiszem 400Ft/db áron.
2015. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a legolcsóbban a 17. kerületi Bakancsos utcai bolhapiacon vettem meg a Bikás parki bolhapiacon, 100-200 Ft-okért, vadiújat. Nyilván kisebb a színválaszték, mint boltban. Ázsia Centerben egyes boltokban láttam 300-ért. 400 körül lehet kapni egyes ilyen kínai / eurós vegyesboltokban (pl. Újpesten a Te-Zso Deo, a piachoz közel). Régebben a Váci úti Tesco-ban is volt ilyen mini fodrászkellékes pult, ahol 400 környékén lehetett kapni régebbi trendkiadásaikat, de az már nincs... de más Tescókban talán még van üzletsoron ilyesmi. A többi helyen én eddig drágábban láttam (450 az áruk nagy átlagban - pl. Újpest-Központ aluljáró, Naillandben meg kb. felháborító... vmi 700 körül).
2015. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minimum 350, en 390-ert vezsem, hiaba ir barki barmit, nekunk uzletunk van, es a nagykerekben (azaz onnan veszem, ahova csak vallalkozok mehetnek be, tehat minden nagy uzlet onnan veszi)is 320 korul van, szoval olyan nincs, hogy valaki 100 forintert vasarolja meg oket
2015. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!