Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Refectocil szemöldökfestékhe...

A Refectocil szemöldökfestékhez (kb.2 cm) hány csepp 3%-os hidrogén peroxidot kell keverni?

Figyelt kérdés
A használati azt írja, hogy 2 cm festékhez 10 csepp Refectocil Oxidant folyadékot kell keverni. Én az üzletben 3%-os hidrogén peroxidot kaptam (nem refectocil). Ebből is 10 csepp kell?
2010. febr. 24. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

kozmetikus vagyok

én a 2 cm-t soknak találom, az nem csak 1 szemöldök festéséhez lenne elég. én a H2O2-t nem csepegtetni szoktam, hanem próbálok nagyjából annyi mennyiséget használni ami kb. annyi mint a festék. én gyógyszertárban vettem pipettát, azzal kb. annyit amennyit egyszerre felszív. olyan legyen az állaga ha kikeverted hogy ne folyjon le, de azért kenhető is legyen. kb. tejföl sűrűségű. remélem érthető voltam és nem túl hosszú, ha van kérdésed írj nyugodtan

2010. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítsegét! Remélem így menni fog! :)
2010. febr. 24. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:
örülök ha segíthettem :) sok sikert
2010. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!