Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen műszempillát és ragaszt...

Milyen műszempillát és ragasztót vegyek?

Figyelt kérdés

A kérdés azokhoz a lányokhoz szól, akik minden nap hordanak műszempillát! Kétszer volt felrakva nekem tincses, kozmetikus csinálta. Körülbelül 2 hétig szép volt, utána leesett pár. A többi ami fent maradt meg "megnyomorodott" kicsit, szóval már nem állt olyan szépen mint az elején. Ti milyen szempillát és ragasztót használtok? Pár hetente cserélitek, vagy újrarakjátok minden reggel? Esetleg sorossal mert az könnyebb? (Én inkább maradnék a tincsesnél egyébként.) A cél hogy minden nap szép legyen. Plusz a lemosó is érdekelne, hogy ne fogyjanak el a saját pilláim. Köszi a válaszokat előre is.:)

18/L



2015. máj. 16. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Már rengeteg fajtát kipróbáltam (ragasztót és műszempillát is)

A tincses természetesebbnek néz ki és néhány napig fent is marad normál szempillaragasztóval de nekem nem nagyon megy a felrakás. Amúgy sem jó a kézügyességem. Tussal sem tudom kihúzni a szemem szóval ez valószínűleg egyénenként változik. Az ardell egy elég népszerű márka de tapasztalataim szerint az 1-2$-os eBay szettek ugyan olyan jók.


Sorosból csak ilyen olcsó eBayes 10pár/csomag szempilláka próbáktam. Több fajta van. Amelyik merev sorra van fűzve és dús az sokáig jó. Akár 10-szer is újra fel lehet használni. Ami cérnára van csomózva az általában gyengébb. Igaz természetesebbnek látszik. Ami damilra van fűzve, tehát nincs fekete csík amit el kéne fedni tussal az nekem ne sosem marad fent. A széle hamar elválik.


Ragasztóból a duo a legjobb és egyben a legdrágább is. Vannak pillaragasztók amik sosem száradnak meg teljesen és ragadósak maradnak. Én azokat nem szeretem. Van olyan ami gyakorlatilag folyékony laex és száradás után egyben le lehet húzni a műszempilláról. Soroshoz azt ajánlom.

A féltartós ragasztók amik 1-2 hétig tartanak nekem szintén nem műkszenek. Keményre száradnak és nehéz lemosni.


Egyébként az összes szempillaragasztót le lehet szedni szimpla babaolajjal.


A tincses műszempillát nem lehet újra felhasználni mert gyengék a szálak és általában megtörnek

2015. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3D műszempillát javaslom. Kicsit drágább és tovább tart mint a tincses de garantáltan jobb. Persze a kozmetikustól is függ, aki felrakja.

Én magamnak nem nagyon vacakolok ezzel, párszor próbáltam, ilyen extrémebb műszempillákkal, azok tök szuperül néztek ki, de le is estek 2 nap múlva.

2015. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3D-t próbáltam már, de nem volt olyan szép mint a tincses, és nem is volt tartósabb. De köszi a tippet.:)
2015. máj. 16. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
A duo, és ardell ragasztók tényleg nagyon jók, ardellnek van pl. lemosója is, ha tutira akarsz menni. Én a M.u.p. nál rendelem, és náluk rengeteg szempilla közül lehet választani.
2015. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!