Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj ha alaplakként fedőlakkot...

Baj ha alaplakként fedőlakkot használok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igazából nem sokat oszt, szoroz hogy melyik hova megy, a lényeg, hogy átlátszó legyen.
2015. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Na aki szerint mindegy, az se használt még normális lakkokat. :D Hát ha neked beválik bajnak nem baj, de általában nem funkcionál, sőt. Egy jól megválasztott alap- és fedőlakk szebbé és tartósabbá teszi a manikűrt.
2015. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
simán jó a fedőlakk is. lakk alá..
2015. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat...nagyon megoszlanak a velemenyek, de koszonom mindenkinek :)
2015. máj. 16. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

-1. vagyok-


Kedves 2.

Én sima átlátszót használok mint fedőnek mint alapnak(ugyan azt) és fent van a lakk akár 5 napig is. Szerintem ez egész jó. Utána meg már mindegy, mert ráunok és leszedem.

2015. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem olyan van, ami fedő és alaplakk is egyben, úgyhogy nem hinném, hogy olyan hatalmas különbségek lehetnének. :D
2015. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is olyan van mint a #6-nak... régebben pedig én is rendes átlátszót használtam :D
2015. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
60%
Én nem használnám a fedőlakkot alapnak, az biztos. Az első réteg lakk közvetlenül érintkezik a körömmel, ezért érdemes olyat használni, ami védi a körmöt, netán vitaminok is vannak benne. A fedőlakkokról ez nem mondható el.
2015. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!