Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a férfi óra menő vagy...

Ez a férfi óra menő vagy inkább béna túlzás? Többi lent.

Figyelt kérdés

Itt a linkje: [link]



Weide Brave a neve .És ez egy 6cm-es óriás nekem nagyon bejön csak félek a többiek kiakadnak a méretén és leszarozzák ...köszi a véleményeket.


2015. máj. 17. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Először is ne éredekeljen, hogy más mit mond! Ha neked tetszik vedd fel. Ennyire egyszerű.

Amúgy szerintem nem is olyan rossz, csomó emberen van ilyen.

2015. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sose érdekeljen mit mond más, mert mindig lesz olyan akinek nem tetszik az amit éppen csinálsz vagy hordasz.Ha neked tetszik, akkor vedd meg.

Nekem kifejezetten tetszik ez az óra, a Diesel-nek is megszólalásig ugyan ilyen órája van, szerintem nagyon jól megy divatos öltözékhez, úgy mint szaggatott farmer, elegáns férfi csizma, bőrkabát, valami ing vagy extravagáns póló.

2015. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egy kinai gagyitron. Nem a merete a gond (bar eleg hivalkodo, amolyan 'vasari'), hanem hogy ocska.
2015. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy tetovált 16 éves törpe cigány érezhetné tőle magát menőnek,de felnőtt jó ízlésű férfi ilyet nem venne fel.
2015. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy nagyon bénán néz ki, és semmiképp nem férfias, inkább stílustalan tinifiúkon tudom elképzelni.
2015. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi divatdiktátor van itt, be*arok XD
2015. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan rohadt nevetségesek ezek a gigantikus órák az 500 mutatójukkal, min még te magad sem tudsz kiigazodni. Egy ilyenről is le tudod olvasni, hány óra van, vagy nem?


[link]


Vagy akár egy ilyenről is: [link]

2015. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Polly10 válasza:
Érdekes. Én nem dobnék hátast tőle
2015. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket !!! :) 2. te pedig látom elvagy eresztve anyagilag és bármilyen órát megengedhetsz magadnak és én ennek örülök is ....én is vehetnék tobb ezer eurós órát csak tudod annyira meg ez az egész nem érdekel..legyen olcsó és látványos ha már óra akkor valamilyével üsse ki az emberek szemét ez pl. a méretével....:) és kedves 7. telefonom az van :D de a csajszikám felvetette a témát pár hete hogy férfi órák ...de nem is foglalkoztam vele most meg ugy vagyok hogy veszek egy szart(órát) hogy egy szava se legyen :)
2015. máj. 19. 18:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, honnan vetted hogy el vagyok eresztve anyagilag. :)
2015. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!