Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Randin vagy amikor a barátomma...

Randin vagy amikor a barátommal vagyok, hogy viseljek rúzst vagy szájfényt? A szájfényt jobban szeretem, de félek, hogy összekenem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Ne félj tőle. Csak a kisfiúk nyavalyognak ha egy csaj összekeni őket rúzzsal :D
2015. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik pasi sem szereti ha összekenik rúzzsal... sőt azt sem ha alapozóval... szerintem ez érthető. Kinek van kedve azt törölgetni magáról? Szóval inkább ne legyen rajtad olyan smink ami elkenődik. Használhatsz rúzst persze, de az tartós legyen, ami nem kenődik el magától.
2015. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sosem használtam rúzst randikra, sőt, ha a párommal vagyok, vagy vele megyünk valahová, akkor sem. Jól sejtem, hogy nem szeretné, ha összekenném őt.
2015. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát ha sokat puszilgatjátok egymást, akkor egyik sem jó, mert még a legtartósabb is fog egy kicsit.

randira én sem szoktam rúzsozni.

2015. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én simán raktam fel rúzst és szájfényt is, amikor a párommal találkoztam, illetve most is. Max arra ügyelek, hogyha puszilkodós-csókolózós program lesz, akkor:

-ne ilyen nagyon zselés-ragacsos szájfényt tegyek fel

-ne legyenek a rúzsban vagy szájfényben csillámok (ha nem akarom, hogy b...nak nézzék szerencsétlent :D)

-lehetőleg ne legyen túl élénk


Pl. színházba, koncertre szoktam élénk színeket, csillámost is feltenni.

2015. máj. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én matt szájfényt szoktam ilyenkor viselni, mert miután felkenem 10erc alatt megszárad és nem hagy nyomot semmin és senkit. :)
2015. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát én még sose csináltam ebből porblémát. ha olyan kedvem van vörös rúzst viselek vagy csillogós szájfényt. a pasik nagy részének bejön. arra vigyázok h az ingét stb ne kenjem össze. ha összekenem az arcát, vagy a száját, letörlöm. a kezemmel vagy egy zsepivel. IQ, emberek.
2015. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!