Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Önbarnító előtti előkészületek?

Önbarnító előtti előkészületek?

Figyelt kérdés

Még soha nem használtam ilyet, gondoltam kipróbálom. Rendeltem az avonból sun , hab állagú önbarnítót. Több helyen azt olvastam hogy nem sárgít, gyorsan felszívódik stbstb. De előtte gondolom elő kell készíteni a bőrt.

A szőrtelenítés gondolom egyértelmű. Meg azt olvastam, hogy a bőrradír is kihagyhatatlan. De pl azt nem tudom, hogy előtte kell e testápoló vagy valami? utána kell e valamit csinálni? Nem igazán értek hozzá....:/



2015. máj. 23. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát igen , a bőrradírozás az nen árt. (meg amúgy se :) én mindig felfrissülök tőle) de én amúgy nem mindig radírozok előtte, csak bekenem magam, hagyom, hogy megszáradjon és Ennyi :D
2015. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egyenletesen felvinni a bőrödre, és én használnék gumikesztyűt, mivel a kezet nagyon betudja fogni. :D
2015. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha gumikesztyűt húzok, úgy nem lesz túl nehéz egyenletesen felvinni?
2015. máj. 23. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
En mindig radírozok és hidratálok előtte. Így pl a könyökömnél, ahol alapból szárazabb a bőröm, nem lesz foltos.
2015. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket:)
2015. máj. 23. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
radírozz, és testápolózz, főleg a szárazabb részeket, pl. könyök, térd. utána kesztyűvel kend fel a barnítót. gumikesztyű is jó. :D még jobb, ha recés, bordázott.
2015. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!