Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magyarországon lehet ilyen...

Magyarországon lehet ilyen vans táskát rendelni/venni?

Figyelt kérdés

Online webshopban ugyanilyet csak neonsárgát, és barnát találtam. Szerintetek lehet ilyet venni valahol?:( Mert ezen a külfödi oldalon nem merek rendelni, csak magyaron. Segítsen valaki! Előre is köszi!:)

[link]



2015. máj. 23. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Sok a gondod gyerek, más éhezik.

Ilyet csak külföldről tudsz.

2015. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj be egy vans boltba.
2015. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszolóhoz intézném, de ezzel nem feszültséget generálva, hogy el tudom képzelni, most milyen képet alkotott rólam magában (elkényeztetett liba, akinek mindent a segge alá raknak), de tájékoztatnám, hogy régóta gyűjtögetek egy jó táskára, bocsánat, hogy a nyár folyamán szeretnék venni egyet, mert a régi már 4 éves és szanaszét szakadt. Másrészről sajnálom az éhezőket, de attól mások még vehetnek táskát, mert a világ másik végen erre nincs lehetőség. Ennyit erről.

Második válaszoló, az a baj, hogy az áruház oldalán sincs, csak más színűben. Elképzelhető, hogy nyáron esetleg bejön ez a szín is? Köszi a választ!:)

2015. máj. 24. 08:51
 4/5 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudom, de tapasztaltam már, hogy a boltban több, nagyobb a választék, és olyan dolgok is vannak, amik a weblapon nincsenek. esetleg nézd meg az alterego honlapját, ott is vannak vans cuccok.

az első válaszolóval meg ne törődj, ne vedd magadra, az ilyenek csak beírnak mindenhová értelmetlen kötekedéseket, mert szomorú az életük. a 31%-a sokat elárul. : D

2015. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bő választ!:)

Haha, aranyos vagy:D

Megnéztem az oldalon, sajnos nem volt ilyen színben, de mindenképp el fogok látogatni a boltba is:)

2015. máj. 24. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!