Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám itthon fixálni...

Hogyan tudnám itthon fixálni a szemsminkem?

Figyelt kérdés

Elég gyorsan 'lefolyik' rólam, ha szemceruzával festem ki a szemem, a szemhéjpúder meg kb. fél óra alatt beül a kis ráncba a szemhéjamon... Próbáltam már mindenfélét, de nem váltak be:/ Segítsetek légyszi!

Köszi!


2010. febr. 26. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapozóval kend le a szemedet is,így jobban fog rá tapadni a festék...és egy szórófejes üres parfümös üvegbe tegyél egy kis ásványvizet...vagy sima víz is jó!Kb. 10-15 cm távolságból lecsukott szemmel spriccelj mindkét szemedre...csak 1 fúvásnyit!
2010. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, ahogy az előző mondta: alapozó!

amúgy azt mondják, ha ráfújod a hajspray-t, az is nagyon jól fixál, de ezt azért nem ajánlom... :D

2010. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt már én is hallottam...de ha csak egy pici is megy a szemedbe..hááát...én nem lennék ennyire merész...nekem az ásványvízzel tök jól megáll!
2010. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor vízálló sminket hazsnáltok? Mert ha én ráfújok a smikemre ásványvizet tuti le fog fojni:S
2010. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

www.sminkbolt.hu

na innen tudsz rendelni nagyon király fixálót és nagyon sokáig elég.

2010. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Jöhetnek még a tippek:)

2010. febr. 26. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
hát én hairspray-t használok. :D mikor csinálom a hajam, és fújom be akkor csukott szemmel egy kicsit fújok a szememre is. volt h bele ment, nagyon rossz érzés, de mostmár jobban vigyázok. :)
2010. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!