Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Géllakkhoz való UV lámpa...

Géllakkhoz való UV lámpa minden típusú géllakhoz használható?

Figyelt kérdés

Tehát ha veszek pl egy Essence lámpát, akkor egy Rimmeles géllakhoz is jó lesz, meg fog kötni tőle?



Egyébként egy ilyen lámpát vettem:

[link]



és kezdetnek ehhez a lakkhoz szeretném:


[link]



2015. máj. 26. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rimmeles géllakk nincs. Max gél hatású körömlakk, aminek semmi köze a géllakkhoz. Először tisztázd le, hogy mi micsoda, utána vásárolj. Egyébként elvileg megköt ledben minden, gyakorlatilag meg vagy szerencséd van, vagy nincs.
2015. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Essencnek nem lámpája van,hanem hosszúra nyújtott vicce. Egy használható UV lámpa 6000Ft-nál kezdődik.

Rimmelnek nincs géllakkja.

Amit az ebayről linkeltél, szintén vicc,remélem. Egy dollárért macskahúgy. Legócskább géllakk (pl:moonbasa,és társai) is 1500 Ft.

Plusz ugye tudod,hogy még egy raklap cucc kell hozzá...szerintem felejtsd el.

2015. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*4dollár
2015. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Biztos voltam benne, hogy belefogtok kötni a Rimmelbe..de ez csak egy példa volt. Felsoroltam két viszonylag ismert márkát, hogy értsétek mit értek "típusok" alatt. Egyiknek sem terveztem megvenni sem géllakját, sem gélhatású lakkját, így (szerintem) érthető módon utána sem néztem.


Amúgy meg, ez egy sima UV lámpa, nincsen aranyból, miért kéne, hogy 7ezer felett kezdődjenek az árak? Drogériákban és multiknál persze minden 4x annyiba kerül, mintha megrendeled, de attól az még nem okvetlenül jobb, ugyanúgy benne van a pakliban hogy vacak, mint bármilyen rendeltnél, és én inkább bukok 3ezer forintot esetlegesen, mint hetet egy Essencenél. (ahogy olvastam Krémmánián a véleményeket, jócskán voltak akik ezt bebukták.)

2015. máj. 27. 12:25
 5/11 A kérdező kommentje:

egy kis plusz információ képpen, az Essence UV lámpája 3 wattos, míg amit én rendeltem 6.

Nem fogok 3-4x annyit kiadni, egy fele olyan erős lámpára..

2015. máj. 27. 12:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó, majd meglátod.
2015. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyebkent ossze-vissza beszelsz, remelem azt tudod:D
2015. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ebayen a legtöbb dolog olcsóbb mert kínából hozzák általában és még nem tettek rá 99 szállítási díjat meg vámot meg anyámkínját. Nem egyszer volt hogy ami Mo.-n 2000Ft-ért árultak onnan megrendeltük 300-ért szóval csak mert ebayen olcsó nem jelenti hogy rossz.
2015. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de,ez pont azt jelenti. én is rendszeresen ebayezek, hidd el.
2015. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mi volt ezen összevissza? :D Szólj, kifejtem.


8assal egyetértek


9essel nem. Én sem ma kezdtem az ebayezést (kb 2 éve már biztosan rendelek onnan rendszeresen), és semmiben nem csalódtam még. Sajnálom hogy neked rossz tapasztalataid vannak vele. Mint mindenben, itt is fontos a szerencse, de főleg a körültekintés, hogy mit érdemes ebayről rendelni, és mit nem.

2015. máj. 28. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!