Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám karakteresebbé...

Hogyan tudnám karakteresebbé tenni az arcom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szép és nem is akarok hibátlan szépség lenni, csak azt szeretném ha valami sminkkel egy kicsit tudnék változtatni az arcomon.

17/l


2015. máj. 27. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Smink:) Vannak videók.

Egyébként van akinek karakteres és van akinek nem ez ellen sminkel valamennyit tudsz tenni, de olyan igazi sose lesz.

2015. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg nem lennék csúnya, dus ajkaim vannak de egy kicsit asszimmetrikus meg az orrom ferde:(
2015. máj. 27. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Hidd el nem ezen múlik:)

Lehet hogy csak neked tűnnek fel ezek.


Senki sem szimmetrikus. Ha a cicid megnézed az sem teljesen egyforma akár csak a kezeid vagy a lábaid. Nagyon ritka aki nagyon szimmetrikus:)

Az orrod pedig szerintem tényleg csak neked tűnik fel:)

2015. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát remélem:)

Még eddig bárkinek mondtam hülyének nézett és aztmondta nem látszik de nem hiszek senkinek.:D

2015. máj. 27. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg nem látszik, csak te veszed észre:D


Ez annak a jele hogy sokat vagy a tükör előtt:P

Biztos senki nem veszi észre, de ha akarod levághatod egy képről az orrod és megmondom hogy látszik-e vagy sem.

2015. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
kontúr :) vannak videók
2015. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen!
2015. máj. 27. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!