Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A sparos Ellahammer táskák...

A sparos Ellahammer táskák mennyire gázok?

Figyelt kérdés

válltáska nekem

[link]


hátizsák a páromnak

[link]


2015. máj. 28. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
ti hordanátok?
2015. máj. 28. 21:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem is tudtam, hogy ezek Sparosak, első ránézésre jó minőségűnek gondolnám.

Ha sportos stílusod van, akkor simán mehet. Nekem nem, ezért nem hordanám, de semmiképp sem tartanám cikinek, mint anno a Tesco-s Fila táskát :D

2015. jún. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én hátiszákot meg irattartót akarok venni, mert igenis jó minőségű táskákról van szó. Biztos sokan fognak ilyet hordani(mint anno a Filát), mert nagyon olcsón lehet most hozzájutni az akció keretében.
2015. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én vettem matricakönyvvel kedvezményesen hátizsákot a páromnak. tök jól. eladnék tele matrica könyvet darabját ezresért.
2015. aug. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Gáznak egyáltalán nem gázak. Én nemrég vettem egy ilyen táskát, és nem bántam meg, remekül funkcionál. Szerintem esztétikailag sincs vele semmi gond, modern, mégsem hivalkodó kinézetű. Ajánlom.
2015. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elég jó minőségűek. párom is azzal jár melózni. van telerygasztott matricakönyvem eladó 1000 ft-ért. 3 db is van.
2015. szept. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!