Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megcsináltassam a köldök...

Megcsináltassam a köldök piercinget?

Figyelt kérdés

Anyukám megengedte, hogy megcsináltassam, mivel régóta nagy álmom, és az alakom is megvan hozzá ( nem ego :) )

Elvileg semmilyen fém alerigám nincs de félek hogy nagyon begyullad a orvosi fémtől is.( Az arany, és bizsu fülbevalóktól sincs semmi bajom )

+ Még azt szeretném tudni, hogy mivel kenjem ahhoz,hogy minél hamarabb gyógyuljon be:)


Előre is köszönöm !


Normális válaszokat ha kérhetnék! :)


2010. febr. 26. 20:35
 1/6 anonim válasza:
78%

Ezt neked kell eldöntened.

Ami a kenőcsöt illeti, patikában kérdezősködj. Biztos tudnak valamit rá!

2010. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem csináltasd meg hisz te is szeretnéd ráadásul anyud is megengedte ami tök jó:D nekem anno nem engedte de megcsináltattam

és tuti nem vagy az orvosi fémre allergiás hisz az direkt azért 'orvosi' fém mivel nem vált ki allergiát csak naon ritka esetben de az akk az ezüstre is az

Kenőcs téren az előző jól írta a gyógyszertárba megmondják h milyet használj, de én Pesten a Pólus centerben csináltattam és ott adtak vmi folyadékot.

2010. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha megengedte és nagyon szeretnéd akkor semmi akadálya :D az orvosi fém teljesen steril, semmi bajod nem lesz tőle. Bekenéshez a Betadint tudom ajánlani -ez a legjobb, anyáék olyan helyen dolgoznak és szerintük is ez a legjobb :)- egy kis zöld műanyagban lehet venni patikában.
2010. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) + mindenkinek :)
2010. febr. 26. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra vigyázz,h a Betadine oldattal ne kezeld tartósan mivel hamar allergiás lehetsz a jódra.(mivel jódot tartalmaz..)

Naponta kétszer (reggel és este) kend be vékonyan Betadinnal' vagy a Tetrán kenőcs is jó..

egyébként ne mozgasd, ne piszkáld.

Fürdéskor és zuhanyzáskor ügyelj rá, hogy a friss piercing ne ázzon ki, lehetőleg ne érje víz, és tusfürdő vagy szappan ne kerüljön a nyílásba.

Amúgy még a Kamilla teás borogatás is segíti a gyógyulást.

Óvd a friss piercinget a hirtelen rántásoktól, nyomástól és egyéb külső fizikai behatástól.

A gyógyulási idő alatt ne vedd ki az ékszert!

A piercinget és a körülötte lévő bőrfelületet mindig tartsd tisztán.

Remélem tudtam segíteni.:)

Már megcsináltattad? ..Ha igen akkor ügyes legyél és hord egészséggel!:)

Am. ahogy már az előttem lévő válaszolók is írták az orvosi fémtől nem szabadna,hogy bajod legyen!

2010. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csináltas szerintem :d de akkor mutogatsd is a fiúnak tetszeni fog nekik ;) _:)
2013. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!