Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ha van egy arany vagy...

Lányok! Ha van egy arany vagy egy ezüst nyakláncotok, amit kaptatok valakitől, azt mindennap hordjátok még ha otthon is vagytok?

Figyelt kérdés
Én nem rég kaptam egy ezüst nyakláncot a nevemmel a szüleimtől, és nagyon a szívemhez nőt a nyaklánc, főleg hogy a szüleimtől kaptam. Este muszály le vennem, mert mégis minden este fürdök, meg aludni sem szoktam benne, reggelente meg felteszem. Az nem baj ha naponta hordom? Ti hogy szoktátok? Értelmes válaszokat szeretnék kapni :) köszönöm előre is!

2015. jún. 6. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hordom minden nap, csak amikor olyan kedvem van, és illik a ruhámhoz is. Más ruhához más illik... egy ezüst nyakláncot hordani állandóan unalmas lenne.
2015. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én páromtól kaptam szülinapra meg karácsonyra egy gyönyörű ezüst nyaklánc + karkötő szettet. Tényleg nagyon szép :)) Csak stílusából adódóan nem hordom minden nap (néha fiúsan, esetenként kicsit csajosabban öltözködök, az ékszerek meg nagyok és feltűnőek), meg azért, mert ha minden nap hordanám, elvesztené a varázsát.. :) Nem ugyanakkora boldogsággal venném fel őket :)
2015. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én barátomtól kaptam egy acélláncot (igazából az övé volt de szétszakadt és a megmaradt darabok túl rövidek voltak neki. Ha most meg kéne mondanom mikor vettem le utoljára komoly gondban lennék. A töbi láncom csak azért nem veszem le mert bírják a vizet és lusta vagyok fel-le venni őket :)
2015. jún. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van vékony ezüst nyakláncom egy R betű medállal,hordom,mindig rajtam van..úgyszintén mint az ezüst fülbevalóm.
2015. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a nagymamámtól kaptam arany nyakláncot. Régebben minden nap hordtam (este fürdés előtt levettem, reggel felvettem), viszont mióta megszületett a kisfiam (10 hónapos), azóta nem volt rajtam semmilyen nyaklánc, mert annak bizony katasztrofális vége lenne :)
2015. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak utcán hordok ékszert, ahogy hazamegyek leveszem mindet. Engem zavarnak. Ha téged nem, akkor éjjel-nappal hordhatod.
2015. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!