Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillaspiral vasarlasanal...

Szempillaspiral vasarlasanal az angol szavak pontosan minek a röviditesei?

Figyelt kérdés
Es milyen fontos szempontok vannak? Vizallo, erzekeny szemre, hosszu szempilla, dusito...stb, ezek angolul

2015. jún. 8. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

waterproof-vízálló

volume-dúsító

length/long-hosszít

curl-göndörít

érzéekny szemre még nem láttam de gondolom valami "sensitive" lehet ráírva

2015. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

long lasting- hosszan tartó

volume boost- felemel..(=megemeli a pillákat)


Ennyivel tudnám kiegészíteni az előttem szólót:)

2015. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Meg igy is kaosz... ti mindent ertetek, ami ra van irva egy spiralra??? Mi pl. a lash, false lash?

Es az hogyan van rairva pl a dm-ben, hogy 3D szempillaspiral-e, a 3D jelzes szerepel rajta?

2015. jún. 9. 23:52
 4/7 A kérdező kommentje:
tartosra masik szo is van?
2015. jún. 9. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

lash-szempilla

fake lash- műszempilla effekt

hosszantartó-long lasting

3D meg gondolom 3D

2015. jún. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a legtöbb feliratot megértem, elég jól tudok angolul, úgyhogy ha kérdésed van, nyugodtan írj privátot. (2. vagyok amúgy)


Én úgy tudom, hogy nem szokták más szóval ráírni a spirálokra hogy tartós, csak a long lasting-ot használják.


A 3D egyébként sok mindent nem jelent, nem nagyon kell vele foglalkozni, olyan mintha azt írnák rá , hogy "Mega effects" "Super Lashes" ..ez igazából csak ilyen szöveg, ami jól hangzik, szempillaspirál szempontjából semmi konkrét dolgot nem jelent.

2015. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitsegedet!

A Maybelline több spiraljan is szereplö szo, "the falsies" mit jelent? Es mit jelent: LIFT?

[link]

Maybelline lash sensational-nal ki volt irva magyarul, hogy erzekeny szemre. Semmi sensitiv vagy hasonlo felirat nem volt a spiralon, ezt nem ertem, hogy lehet? Sensational=sensitiv???

[link]


Minden "felkeszüles" ellenere ugy ereztem magam, mint elefant a porcelanboltban. A kis puskamon szereplö szavaknak csak kis reszevel talalkoztam. Maybelline spiralok között 1-2 kivetellel nemigen sikerült rajönnöm a különbsegre, mintha mindegyik ugyanazt tudna, csak mas szinü es mas aron, utobbit vegkepp nem ertettem. :)

Sztem nem igenyel felemelest a szempillam, meg alapbol fekete is, a hossza közepes. Igy 2 szempontot figyeltem, hogy dusitson es hosszitson, ill. jo, ha vizallo es 24 oras, meg erzekeny szemre valo is lenne, utobbi föleg. (Ha jol tajekozodtam, ezek a szempontok vannak.) Illegal Length mellett döntöttem, bar ha az emlitett oldalakra klikkelek elötte, lehet, h a Cat Eyes jobb valasztas lett volna, vagy a 2 sörtejü, mivel az also szempillamat nemigen tudom elerni elmaszatolas nelkül. :) Meg nem probaltam ki, kesön ertünk haza.


3D-t egyaltalan nem talaltam a drogeriakban, az ismert markak között (Maybelline, Astor, Rimmer, Max Factor...stb), csak interneten, viszont nagy az arbeli különbseg, kb 40 euroert biztos, hogy "csak" ugyanannyit tud, mint a 2-3000 FT-os tarsai???

2015. jún. 13. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!