Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! 13 éves vagyok és még...

Lányok! 13 éves vagyok és még nem sminkeltem magam. Nyolcadikban szeretném elkezdeni de csak szempillaspirált használnék. Szerintetek korai? Milyen parfümöt használtok? Adnátok tanácsokat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 20:57
 1/8 anonim válasza:
24%
Szia! Szintén 13 én idén és tavaj ég végén màr hasznàltam szemceruzàt és. spiràlt. Szerintem ha ki akarod festeni magad akkor valami olyannal ami viz àllos legalàbb kis mértékben külömben lefolyik alapozot nem hasznàlok de ha te esetleg szeretnél akkor szerintem por alapút
2015. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
nyolcadikos vagyok, szempillaspirál, szájfény, korrektor nálam alap, a többi már csak extra de ez az általános amit használok
2015. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Doruss ***** válasza:
100%

Szerintem nem korai.

Parfüm esetében neked kell megtalálnod, ami tetszik vagy illik hozzád. Nekem elég sokfajta parfümöm van, mert még nem találtam meg, és folyton kísérletezgetek. Erre azt ajánlom, hogy ha van valami konkrét illat amit nagyon szeretsz, valamilyen virág vagy gyümölcs, ilyesmi, akkor nézz körül, hogy milyen parfümök tartalmazzák. Vagy keresgélhetsz az alapján is, hogy milyet tudsz elképzelni magadnak - valami "nehéz" illatot vagy inkább valami frissebbet, mennyire legyen édes illat... (ennyi idősen inkább valami könnyebb, frissebb fajtát ajánlanék).

Ha már valami alapötleted van, kérhetsz segítséget egy parfümériában. Ha egyáltalán nincs elképzelésed, próbálkozz katalógusokkal, akár Avonnal, Oriflame-mel ha tudsz szerezni, azokban vannak illatminták. Vagy menj be egy drogériába/parfülériába körbeszaglászni, hátha találsz valamit, csak ne szagolj túl sokat egyszerre, mert az orr hamar elfárad és olyan 5-6 illat után már nem igazán lehet normálisan megítélni.

Remélem, segítettem :)

19/L

2015. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Nem korai, ímg nem viszed túlzásba, pici szempillaspirál, pici korrektor, ha van kis pattid, meg szájfény a max, amit ajánlani tudnék neked! :) Boldogság olyat látni, hogy 13 évesen most kezded a sminkelést :))

Én Zarás parfümöt használok, csokis illatút, elég tartósan megmarad, illetve sok van az üvegben és az ára sem olyan borsos. 20L

2015. jún. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Eddig használtam suliba korrektort, szempillaspirált pedig hétvégén vagy szünetekben csak. A parfümmel kapcsolatban pedig szétnézek drogériákban/parfümériákban. :D
2015. jún. 9. 21:16
 6/8 anonim válasza:
Én 14 vagyok (8.-os) és az év második felében kezdtem el korrektort, kicsit a szemöldökömet, meg néha szempillát festeni.
2015. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyeltalán nem tulzas. en nem por alapú alapozót használok, hanem krénet nekem az jobban bejön
2016. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cinti888 válasza:
En 7.osztalyban kezdtem spiral,korrektor,szemoldok ceruzaval.8.ban ez bovult puderrel es neha nude szinu ruzzsal.Nem korai:)
2017. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!