Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen lánynak áll jól a...

Milyen lánynak áll jól a vörös rúzs?

Figyelt kérdés
Én szőke vagyok, világos arc, és nem áll jól szerintem.. Pedig mondják minden szőkének jól áll...Még barnákon is látok,és tök jól áll nekik..
2015. jún. 12. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek jól áll ,csak megvan melyik bőr-haj tónushoz milyen féle árnyalat áll jól.
2015. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek jól áll, csak meg kell találni a megfelelő árnyalatát. Nekem nagyon nehéz volt.
2015. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb hajszínnel jól áll, férfi szemmel nekem fekete/sötétbarna hajjal jobban tetszik, mint szőkével
2015. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a szőke hajnál talán könnyebben lesz "túl sok". de amúgy szerintem is mindenki használhat minden színt.
2015. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem barna hajam,szemem van,de szerintem a szőke hajú,világos szemű,bőrű lányoknak jobban áll a vörös rúzs.Nem tudom,nekem a szőkéken jobban tetszik,mint magamon.
2015. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!