Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ötletek? Tetszik nagyon ha...

Ötletek? Tetszik nagyon ha egy csajnak van pár raszta tincse és inge stb. de hogyan tudnám ezeket párosítani? Mien smink áll jól ehhez?

Figyelt kérdés
Az eddigi stílusom nőies volt követtem a trendet (magasc. Szoknya ruha stb. szép smink) de meguntam mindezt és átváltanék valami másra!

2015. jún. 12. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Néhány raszta tincs? Most csak egy része raszta? :ss
2015. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A néhány raszta tincs borzasztó igénytelen, ráadásul a többi hajad is folyamatosan hozzá fog csatlakozni. Egy osztálytársam csináltatta meg a tarkóján, és elég undorító volt, pedig szeretem a raszta hajat.
2015. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mano Ka válasza:
a suliban en is latosbol ismertem egy csaj akinek csak 3-4 tincs volt be rasztazva es nagyon jol allt neki! magamban mindig arra gondoltam hogy milyhen jo lenne ha nekem is olyan hajam lenne :D szoval szerentem jol nez ki de erdekes lehet amikor fesulkodesre kerul e sor..mert ugyebar akkor kell vigyazz a rasztara es en ahogy igy elkebzelem akkor a rendes haj marmint az egyenes gyorsabban zsirosodna is (16L)
2015. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!