Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Máson miért nem így áll az...

Máson miért nem így áll az alapozó?

Figyelt kérdés

Bármilyen minőségű vagy mennyiségű, vagy állagú alapozót teszek fel, bármilyen technikával vagy eszközzel(ecset, blender, ujjak..), az amúgy irtó zsíros bőrömön úgy néz ki mint a vakolat, irtóra száraznak néz ki a fejem, legtöbbször hámlik is a bőröm.

Ha aláhidratálok sem sokkal jobb a helyzet.


Szerintetek mi lehet a probléma, hogy tudnám megoldani?



2015. jún. 13. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ha száraz, akkor vízhiányos a bőröd. vizes bázisú hidratálót használj éjszakára.

de amúgy nekem is mindig rosszul áll az alapozó, bár én színben sosem találok elég világosat.

2015. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az orromon néz ki úgy mintha hámlanék, ezért is használok alá primert. Megoldja a gondot. Na meg jó minőségű alapozót használok, mert a 2000 ft alatti alapozók mindig látszanak.
2015. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól le kell radírozni előtte a bőrt. Amíg nem így csináltam, nekem is úgy nézett ki, mint a vakolat a falon. Bűn ronda úgy.
2015. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg BB krémmel, száraz bőrre azok jobbak.
2015. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De az a furcsa, hogy amúgy hamar átzsírosodik, csak foltokban - jellemzően az arcomon- pedig száraz.


BB krémre én is gondoltam, főleg nyárra.


Alapos radírozáshoz milyen termék?

2015. jún. 13. 21:17
 6/7 Nesi81 ***** válasza:
BB krém nyárra ideális. Sajnos hidratálni kell a bőrt, nincs más megoldás. Én már vettem Mac-es alapozót 8000.-ért. Ha ki van száradva a bőröm, az se szép rajta.
2015. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Radírozás, jó hidratáló, könnyű alapozó.
2015. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!