Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az eredeti...

Mi a véleményetek az eredeti swarovski ékszerekről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Gyönyörűek és eléggé drágák...
2010. febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
GYönyörűek! :D:D de ez a kérdés kicsit furi, olyan, mintha azt kérdezném, hogy a Gyémánt gyűrű tetszik? :)
2010. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Imádom őket,van 2 karkötőm, 1 medálom+ 1 brossom, sajnos elég drágák, így lassan gyarapszik a gyűjtemény.
2010. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyunak van 1 nyaklánca meg 1 fülbevalója onnan mivel allergiás az ezüstre meg a bizsukra erre meg nem. Szal az allergiásoknak már ajánlom:D Nekem 1 medálom van de én meg jobban szeretem a bizsukat.
2010. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én inkább olyan iránt érdeklődnék hogy mennyire időtállóak, érheti-e víz, parfűm!Azt magam is látom, hogy gyönyörűek, csak azt nem tudom hogy mennyi ideig!
2010. febr. 28. 16:43
 6/14 anonim ***** válasza:
16:30-as vagyok, nekem a karkötőim már 12éve megvannak, semmi bajuk, mondjuk nem fürödtem még bennük,( az aranyat is leveszem fürdés előtt) szerintem strapabírók, de tényleg csak az eredetit szabad megvenni, az árából úgyis hamar rájössz:)
2010. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, mindenképpen csak márkaboltból venném az ékszeret és természetesen levenném fürdéskor, mert tudtommal nem tömör arany vagy ezüst az ékszer, hanem bevont.
2010. febr. 28. 17:27
 8/14 anonim válasza:
100%

Nekem van egy nyakláncom,és nem szabad zuhanyzáskor magadon hagynod,mert ha magadon hagyok a kô alá megy a víz és így nem lesz olyan szép csillogos :S

sajna nekem is ez történt vele..pedig 20 ezer forint volt..:/ és a parfümell sztem nincs semmi gond :)

2010. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyakláncom van 2 éves és nagyon jó:)Lehet őket vizbe vinni kivéve gyógyvízbe mert attól tönkre megy...:)
2010. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Mikor az első Swarovskimat vettük, felhívták a figyelmemet, hogy nem érheti víz (tehát mondjuk ne abban zuhanyozzak), a parfümmel is vigyázzak, és lefekvéshez is vegyem le.

Mondjuk én egyébként sem tartom túl higiénikusnak a bármilyen ékszerben fürdést, az alvás pedig kényelmetlen úgy, ha ékszer van rajtam. Szóval ezeknek a kis "rendszabályoknak" a betartása Swarovski viselésekor egyáltalán nem megterhelő nekem. Különben is... olyan gyönyörűek, eszem ágában sem lenne egy olcsó zuhanyzáskor viselni őket...

Az áruk persze elég borsos, de megéri: csodaszépek, és tartósak is.

2010. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!