Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink termékeket és...

Milyen smink termékeket és kellékeket vegyek?

Figyelt kérdés

Kellékek(sminklemosó,tonik,arctej stb.)

17/L


2015. jún. 19. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Amit én vennék most kezdő csomagnak:


Garnier BB krém. (Nekem a többi nem vált be, csak ez, de mondjuk ez bőrtípus kérdése is.)

Fekete szempillaspirál. (Egyszer beruháztam egy Art Deco-ra, szerintem megérte, bár elég horror az ára.)

Rózsaszínű, halvány pirosító. (Szemhéjra is szép, egy-egy finom ecsethúzással árnyal, de nem kelt "kifestett" hatást.)

Áttetsző vagy színezett szájfény, ajakápoló. (Nekem pl. a Himalaya Herbals epres - piros - ápolója nagyon bejött. Gyönyörű, természetes, kicsit fénylő.)

Esetleg szemhéjtus fekete, barna vagy sötétkék/lila színben. Főleg nyárra ennél több fölösleges.

2015. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja és: sminklemosóból én a tiszta folyadékokat szeretem, nem a tejet, az mindig beletúródik a szemembe...


Szempillagöndörítőt nem használok.


Körömlakkból viszont van pár féle, azokat szeretem, de igazából egy színtelen lakk is nagyon igényes és ápolt tud lenni.

2015. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A bőröm kombinált sajnos elég sűrűn pattanásos még és nagyon világos a bőröm.
2015. jún. 19. 11:10
 4/8 anonim válasza:
Nem tudom,hogy szereted-e az Avon termékeket, de én nagyon szeretem a folyékony sminklemosóját! Nagyon régóta használom és nagyon jó szerintem. Próbáld ki! 😉 sőt nem is drága, pláne,ha épp akciós a katalógusban! 
2015. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

garnier micellás lemosó sminklemosónak

balea ultra sensitive arclemosó gél

balea ultra sensitive tonik

balea ultra sensitive arckrém


sminkből nem árt egy korrektor, szempillaspirál, színezett ajakápoló, esetleg pirosító, barnás szemhéjpúderek, szemceruza

2015. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Jöhetnek még válaszok:)

2015. jún. 19. 20:54
 7/8 JANIkettőezer válasza:
49%

Semmilyet. A szép nő szép mindenféle hülyeség nélkül... Egy dolog kell az arcodra: mosoly. Én inkább mennék egy olyan nőhöz oda, akin az látszik, hogy élvezi az életet, és ezáltal az én életemen is tudna javítani, legyen bármilyen csúnya, mint egy maszk alá rejtett, kenceficézett, "szép" nőhöz. Persze az utóbbi is lehet olyan, aki árasztja magából a boldogságot, de én amúgy is a természetesség híve vagyok.

Bár ez az én véleményem...


20F

2015. júl. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

jaaaaaaaaaj hagyjuk már ezt a dumát.

ha engem meglátnál smink nélkül, nem jönnél oda, akármennyire a természetesség híve vagy. sminkkel is lehet valaki természetes, ha az alap szépségét emeli ki, és nem egy más arcot rajzol magára.

én pl. nagyon sápadt vagyok, rozaceám és pattanás utáni vörös foltok vannak az arcomon, a szemem olyan karikás mintha drogos lennék. pedig amúgy a vonásaim szépek, de smink nélkül mindenki azt kérdezi, beteg vagyok-e. köszi. szerencsére már olyan jól tudok sminkelni (az évek...), hogy nem is vennéd észre, hogy van rajtam egy kis színezett krém.

nem csak kimázolt nők léteznek a sminkelők között sem.

2015. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!