Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb szempillaspir...

Melyik a legjobb szempillaspirál, ami könnyálló?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami szép hosszú és dús szempillákat csinál! Nekem most maybelline the rocket volum express volt vízállóban, jó is lenne, viszont még túl vízálló is és nem nagyon tudom magamról levakarni lemosóval sem. Szóval olyan kéne, amit le tudok egy szempillaspirál lemosóval szedni könnyebben, viszont nem folyik el, ha sírok! Köszönöm!

2015. jún. 19. 21:29
 1/7 anonim válasza:
Ne is mond, én is nemrég képet akartam késziteni a fészre, de elfolyt a szemspirál, mert a szemem konnyezett tőle, és most idegesit, mert amúgy jó lett volna a kép, de most nem merem kitenni....mert mintha monokli lenne a szemem alatt rajta. kuva életbe
2015. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
krémmánián nézegess! :)
2015. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Maybelline vizallo szempillaspiraljait tudom ajanlani, a lemosasuk nehezkes egyedul. Nekem a Dove tusfurdo (mindegyik) teljesen lehozza, aztan a Maybelline 2 fazisu vizallo sminklemosojaval torlom at finoman a szempillaimat. :)
2015. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem niveás olajos lemosóm van, ami szuper! De ehhez.. az is kevés. Ezt vízállónak vettem, bevált, viszont elég lenne csak a könnyálló. izzadástól/naptól/sírástól nem elfolyó! Amit a leírásban írtam olyan gyönyör szempillákat csinál, viszont ha belemegy a szemembe, mintha valamik szilánk lenne benne, annyira durva! Nem is szeretem vele kifesteni.
2015. júl. 8. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az essence spiráljait. Hátha azok beválnak. :) Tapasztalatom nincs, mert ugyan van itthon egy bontatlan, de még nem bontottam ki, mert nem kell még egy megbontott szempillaspirál. :D
2015. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem Maybelline The Colossal Volumen Express Waterproof szempillaspirálom van. Én teljesen meg vagyok vele elégedve. És valami testápolóval ha megpróbálod leszedni, de nekem leszedi a sima smink lemosó is.

DE én nagyon nem ajánlom az Essene All Eyes On Me Waterproof spirált, mert nem lehet szépen felvinni a pillákra, csomós marad. Mikor megfelelő mennyiségű festéket raktam fel a pillámra akkor lemosni se lehetett. Mikor keveset raktam akkor le lehetett mosni, de nem is látszott l, hogy ki van festve.

2015. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Cien szempillaspirált, abból is a fekete csomagolásút, NEM a világoskék dobozost!
2018. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!