Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha már feltalálták a műszempil...

Ha már feltalálták a műszempillát, műkörmöt stb otthoni használatra, akkor lehetséges, hogy van műfog is? Megveszem és beragasztom a hiányos fog helyére?

Figyelt kérdés
Komolytalannak tűnnik a kérdés, viszont amig nem pótolom fogorvossal, kellene átmeneti segitség, köszönöm
2008. szept. 2. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem "szép" műfogat nem fogsz kapni boltban. Viszont a fogorvos tud olyat, hogy amíg nem csinálja meg a végleges fogat (mert az egy hosszabb folyamat) feltesz neked egy átmenetit. Nekem két ismerősömnek is volt ilyen (ráadásul elöl) és szinte nem is lehetett észrevenni, hogy nem az igazi.
2008. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, az én fogdokim azt mondta, hogy emiatt a pár nap miatt fölösleges ideiglenes korona, csak engem zavar a lyuk, pedig szerencsére nem elöl van
2008. szept. 2. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
akk semmi gond nincs :)addig a pár napig ne zavarjon:D ja és a boltban nem fogsz kapni szép fogat, vagyis lehetséges, de az egyáltalán nem olyan mint az amit a fogorvos csinál, szal azt a pár napot ki lehet bírni, főleg ha a lyuk hátul van
2008. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen van műfog ugy nevezik hogy protézis.

Az eggyik osztálytársamnak is volt.14 éves korában a kiránduláson kitört elől az eggyik foga és ideiglenesen kivehető műfoga volt.Mindig amikor evett akkor mindig a kivehető fogábal szórakozott.És tényleg eggyáltalán nem látszódott hogy műfoga van amior viselte.Ugy tudom hogy azóta már rendes foga lett csináltatva.

2008. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. szept. 3. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem általános iskola 2.osztálya óta van korona a fogamon.

korin kitörtem az első kettőt.

nekem a suliorvos csinálta mindig bár 2 éve volt utoljára de régebben lejött. nem kellemes amíg felrakja de a szépségnek ára van .

szavl nekem nem hiszem hogy ideiglenes lenne de ez is volt már amikor lejött.

szerintem azt a pár napot bírd ki mert ha azt nézed egy ideiglenes az nem végleges ezzel azt mondom hogy nincs értelme feltenni meg utánna leszedni a fogadnak se biztos hogy jó.

és nem is kellemes amíg felteszik

2008. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!