Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk-lányok mi a véleményetek...

Fiúk-lányok mi a véleményetek arról hogyha egy fiú visszafogottan alapozót használ?

Figyelt kérdés
Ne ítélkezzetek és ne melegezzetek le légyszives! Csak szép arcot szeretnék 17/fiú
2015. jún. 23. 17:56
 1/10 anonim válasza:
Személy szerint úgy gondolom,hogy ha a lányok "átverhetnek" másokat a már-már műszépségükkel,akkor a fiúknak miért ne lehetne?
2015. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ha jó az árnyalata és a minősége, akkor nem is látszik, szóval nincs miről beszélni.
2015. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg olyan nagy a baj a bőröddel akkor oké az alapozó, max...

De inkább kezeltesd, nem hiszem, hogy szépen el tudnád dolgozni, sok lánynak sem sikerül.

2015. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha a patik miatt szeretnél alapozót, akkor szerintem ne tedd. Inkább fordulj bőrgyógyászhoz valami kenceficéért, mert nekem egyik barátnőmnek csak csúnyább lett az arca az alapozó miatt.
2015. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, patik miatt is kell, meg a már miattuk kialakult bőrfelszín hibája mitt! Amúgy színbe és minőségbe is jó, nekem konkrétan nem okoz újabbakat!
2015. jún. 23. 18:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem látszik akkor semmi gond, de én még nem találtam olyan alapozót ami fedné a pattanásokat, arra korrektor való inkább.
2015. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egy alapozó csak akkor okoz pattikat, ha komedogén (pattanás képző) összetevők vannak benne, de nagyon sok alapozóban nincsenek ilyen anyagok, ezért butaság kijelenteni, hogy az összes alapozó pattanást okozhat.

szerintem teljesen jó, ha használsz ilyeneket, ez nem ciki. így biztosan sokkal jobban érzed magad.

de ugye kezeled is valamivel a bőrödet?

2015. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen kezelem, persze! Köszönöm mindekinek!
2015. jún. 23. 19:42
 9/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna.
2015. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
osztálytársam is használt, úgyhogy szerintem nyugodtam :) csak legyen jó a szín meg kend el alaposan
2015. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!