Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez baj? (Többi...

Szerintetek ez baj? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves lány vagyok, az összes (lány)osztálytársam sminkeli magát, pl. ha színházba megyünk, vagy karácsony van, stb.

Én viszont eddig sosem sminkeltem magam, és nagyon zavarna engem. :/

Másik az, hogy nem vagyok képes befesteni a körmömet. Utoljára 7 évesen volt befestve nyáron egy kis csillogós körömlakkal (szülői engedéllyel!), és azután soha többet. Egyik nap csak úgy ki akartam festeni, el is kezdtem, de hirtelen elundorodtam magamtól, mert én nem ilyen vagyok, és egyből letöröltem a lakkot.

Szerintetek ez baj?



2015. júl. 9. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is így volt. Bár az iskolám tiltotta a sminket, körönlakkot, de karácsonykor, farsangi bulin mind ki voltak festve csak én nem. De én nem is bántam. Idén ballagtam és tablófotózásra festettem ki magam. Először az életbe. És én idén töltöttem a 14-et. Nem gáz szerintem.
2015. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ! :)

Csak azért kérdeztem, mert néha felhozták a dolgot. Engem nem zavar az, hogy nem vagyok kifestve.

2015. júl. 9. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Nem másokat kell utánoznod...
2015. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok másokat utánozni, csak kíváncsi voltam arra, hogyan vélekedtek erről. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 9. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

dehogy baj. a smink meg körömlakk nem 13 éveseknek való, de tudom milyen ez, nálunk is ez volt, én is próbálgattam, persze szörnyű volt az eredmény.

ráérsz még ezzel foglalkozni, de ha később sem fog érdekelni a téma, az se gáz, nem kell minden lánynak sminkelnie.

ha te így érzed jól magadat, akkor maradj is ilyen. : )

2015. júl. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!