Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet venni pár száz...

Hol lehet venni pár száz Ft-ért EOS ajak balzsamot Budapesten?

Figyelt kérdés
Nézem, hogy ebayen 1500-2000 Ft-ot elkérnek érte. Nekem jó az utánzat is, de 500 Ft-nál többen nem tudnék kiadni ilyenért.

2015. júl. 12. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

szerintem sehol, nem láttam még utánzatokat. miért nem veszel 500 ft-ért egy másik sima tökjó ajakbalzsamot?

vagy neked csak a kinézete miatt kell kamu eos? nemááá

2015. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó neked az utánzat? Mégis mire használod te? Ez egy ajakápoló, az utánzat semmire nem lesz jó, mert még az összetétele is műanyag. Az eredeti sem sokkal jobb ajakápolásban, de legalább nem káros.
2015. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

O.O leszavaztak a hamisítvány rajongók, ómájgád. : D

de komolyan, semmi értelme kamut venni, ki tudja, mi van benne. vegyél abból a pénzből egy normális ajakápolót, az eos amúgy se éri meg, nem jobb egy labellónál.

2015. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ajándékba lenne, és azt írták, hogy amelyik drága az sem eredeti, egy csaj írta, hogy Amerikából szoktak hozni az ismerősei és ott kint 1000-1500 Ft és az csak az eredeti, a többi ebayről meg ali expresszről való 300 Ft-os koppintás.
2015. júl. 13. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél más ajándékot, mint egy káros vacakot, ami árthat valakinek. Ez nagyon gáz. Pl veszel egy Lip Smackert, olcsó, eredeti, és van olyan jó mint az Eos, és jól is néz ki némelyik darab.
2015. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ebayről lehet 1500 körül már eredetit rendelni
2015. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Rossmannban van hasonmás, Dexe a neve. Én tegnap vettem 599-ért, és idáig tetszik :) Krémes állaga van, jó az illata, az íze nem rossz. Arról, hogy mennyire hidratál, még nem tudok nyilatkozni, de tuti biztos, hogy az eos egy marhára túlárazott termék.. 7 gramm ajakápolóért 2-3-4 ezer forintot elkérni iszonyat nagy pofátlanság.
2016. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem csak a doboza miatt kéne kamu EOS, hogy tudjak bele magam készíteni ajakbalzsamot! :)
2016. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!