Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan fixáljam biztosra a...

Hogyan fixáljam biztosra a sminkem?

Figyelt kérdés
Zsíros bőröm van, így még nehezebb a sminkem fixálása. Garnier BB krémet használok a zsíros bőrre valót, van primerem is, mattító púdert kell még vennem, de félek hogy a suliban tesi alatt lefolyik, vagy a melegben eltűnik az arcomról. mit lehet tenni?

2015. júl. 20. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
a sminken kívül használj még a bőrtípusodnak megfelelő arcápolási termékeket, van mattosító hidratáló krém, aztán primer, alapozó, púder - van smink fixáló spray is, bár nem tudom mennyire működik, még nem próbáltam
2015. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat en alapozot hasznalok a szinten zsiros boromre,meg puder,de tesin nem igazan folyik le,pedig ev vege fele nagyon durvan meleg volt.szerintem ilyen porpudert hasznalj,ami feher szinu,de ha felviszed,szintelen
2015. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!