Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik már rendeltek ékszert,...

Akik már rendeltek ékszert, kiegészítőt, telefon tokot e-bay -ről mennyi idő alatt jött meg?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok olyan eladót akitől mondjuk kb 2 hét alatt megérkezik a termék?

2015. júl. 23. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A postától függ hogy mikor érkezik meg. 3 hét az átlag.
2015. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Honnan...?

Ha a kínai free shippinges gagyikra gondolsz, akkor változó. Ugyanattól az eladótól, ugyanakkor rendelve sem egyszerre kaptam meg dolgokat. Egyébként 2,5 hét illetve 2 hónap között volt eddig, meg van olyan is, amit sose kaptam meg, pedig újra is küldték. Állítólag. :D

2 hét alatt más országokból, nem ingyenes postával érkezik meg max. Bár lehet Kínából is, ott még csak az ingyen verziót próbáltam. :D

2015. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét alatt érkeztek meg az ékszerek, külön rendeltem őket, és 2-3 nap különbséggel, meglepően hamar kiküldték őket, én fel voltam készülve a 3, akár 4 hétre is, úgy hallottam, az is simán belefér még, ha Kínából rendeled.
2015. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Átlagban 2, vagy 3 hét. Bár tavaly rendeltem egy bikinit, az nem jött meg annyi idő alatt, amikorra ígérték, így írtam az eladónak, aki visszautalta a pénzt, de másnap megjött a bikini is, szóval azt konkrétan ingyen kaptam. :D
2015. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tegnap 21:22 penzt is visszakaptad es termek is megjott es nem szoltal az eladonak?

undorito fereg vagy

remelem jol leegsz majd a napon amikor a bikinit hordod es gusztustalan kiuteseid lesznek


rengeteg dolgot arulok en is az eBayen es kerem az egieket hogy az ilyen tragyaktol mentsen meg mint a te fajtad

2015. júl. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a jókívánságokat. Neked is hasonlókat. :D

1. Nem jó rám, azt írták, hogy S-es, nekem az a méretem, de ez kb L-esnek is elmenne... Így már csak azért se szólnék neki, mert nem is tudom hordani, mert ez minden, csak nem S-es...

2. Valami olyan kínaitől rendeltem, aki több ezer ruhát ad el, szóval nem hinném, hogy ettől szegényedne le.

3. Egyébként akkor használtam életemben először az Ebay-t, és fogalmam se volt, hogy hogy mködik. Nem e-mailt írtam, hanem olyan "case"-t, még most se tudtam, hogy lehet utána ott is írni neki. Na meg az utalgatáshoz sem értek.

4. Nem ismersz. Nem hinném, hogy "undorító féreg trágya" lennék.

2015. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!