Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok venni barátság...

Hol tudok venni barátság medált, és eiffel tornyos kulcstartót? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Csak egy sima medált szeretnék, szóval nem nyakláncon, mert úgy rohadt drága, ahogy én láttam. Mondjuk egyik fémtéglalapon a Best a másikon a Friend, de nincs nyakláncon, hanem csak így vannak. Mondjuk hasonló kulcstartóban is jó, úgy nem adják drágán ha jól tudom, illetve olyan eiffel tornyos kulcstartót keresek, ami egy sima fémlap ami a tornyot ábrázolja, szóval nem kell ilyen 4 láb neki, meg hasonló, mert egy egyedibb barátság nyakláncot szeretnék ezekből, de hol találok ilyen kulcstartókat, vagy medálokat, amiket felhasználhatok? Internetes oldal nem jöhet szóba.

2015. júl. 24. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Lánc nélkül nem hiszem, hogy fogsz találni, már én is kerestem.

Írtad, hogy internetes oldal kilöve, de szerintem még e-bay ahol találhatnál szép darabokat.

2015. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!