Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ahogy idősödünk tényleg jobb...

Ahogy idősödünk tényleg jobb szeretünk természetesek lenni?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon sokat sminkeltem tavaly nyáron pl ki se mozdultam a házbol smink nélkül. Szoszerint vakoltam magamat annyira utáltam az arcomat meg ugy mindent. Aztán egyszer volt ugy h suliban nem sminkeltem magamat és sokkal kényelmesebbnek éreztem magamat. 2 hónapja semmi sminket nem használok max a szemöldökömet huzom ki mert nagyon világos és ritka és szempillaspirál de csak akkor használom ezeket ha olyan helyre megyek. Nagyon sok gondom volt azzal h fénylett az arcom mert nagyon pattanásos voltam és zsíros az arcom alapbol is. Miota viszont abbahagytam kevésbé zsíros.sokkal tisztább lett az arcom. Kevesebb lett a pattanásom és jobban is érzem magam igy. Lehetséges h ahogy idősödöm annál jobban szeretem magamat természetesen? 18/L
2015. júl. 24. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Elfogadod magad és ez így helyes.
2015. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Senki nem lesz jobb vagy érettebb attól, hogy nem sminkel.


Itt te konkrétan egyetlen egy - a saját - példádból vontál le egy mindenkire kiterjesztett következtetést.


Ez nem okos dolog, akár sminkben teszed, akár smink nélkül.


Nekem mellesleg nem azt jelenti, hogy elfogadod magad. Ennyi erővel bokáig ér a kócos hajad? Vagy ápolod? Mert ha ápolod, nem fogadod el önmagad.

2015. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én például fordítva vagyok ezzel. Korábban nem annyira sminkeltem, kb mostanra viszont megtanultam mi áll jól. Szóval úgy mondom kiforrtam.

De eddig is elfogadtam magam és ezután is igy lesz.

2015. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!