Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy nem kenődik el a szemsmin...

Hogy nem kenődik el a szemsminketek napközben?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy akármit csinálok, olyan, mintha sírtam volna, mert a szemem alól lefolyik a szemceruza. (Nem dörzsölöm, nem sírok, egyszerűen csak pislogok.)

Az alsó szemhéjam belső oldaláról egyszerűen lekopik, a szemem alatt pedig elmosódik.

Mit csináljak?


2010. márc. 7. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemceruzát csak a belső szemzugba használj, az alá pedig tust. A szemceruza sajnos elmosódik és lekopik a szem nedvességétől. Időnként kénytelen vagy korrigálni.
2010. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó minőségű,vízálló szemceruzát kell használni:) max factornak vannnak nagyon jó szemceruzái:)
2010. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak szemceruzát használok de sose folyt még le. Jó fajtát kell beszerezni. Az olcsó fajták nekem is lekopnak.
2010. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a max factort en is ajanlom,es tenyleg annyi a lenyeg,h jo minusegu kozmetikumokat kell vasarolni.
2010. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én sminkelés előtt vékonyan bekenem a szemhéjamat alul és felül is alapozóval, aztán fikszálom porpúderrel. Erre viszem csak fel a ceruzát, szemhéjport, stb. Ez sem tart örökké, de valamivel tartósabb. Ezen kívül a vízálló szemceruzák tényleg könnyíthetnek a helyzeten.

L21

2010. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!