Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet szép tusvonalat...

Hogyan lehet szép tusvonalat húzni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Körülbelül 3-4 hónapja kezdtem el szemhéjtusokat használni. De egyszerűen katasztrófa, hogy miket művelek velük. Rengeteg képet, videót néztem már meg a szép, egyforma tusvonal meghúzásáról, de nekem nem akar összejönni. Próbálkoztam olyan módszerrel, hogy cellukszot ragasztottam a szemöldököm végéhez és a szemem sarkához... De egyszerűen nem sikerül. Mit tudtok tanácsolni? Hogyan tudnám végre szépen megcsinálni?



2015. aug. 3. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,én sem tudom megcsinálni szépre,de szerintem nekem a szemhéjamban van a hiba,olyan fura,egyszerűen sehogy nem áll jól,még ha egy szebb össze is jönne :( Szóval én ezt hanyagolom :( :D

17L

2015. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha rejtett szemhéjad van,akkor azt nehezebb kihùzni.Gyakorlásnak én mindenképpen zselés tust,vagy filceset ajànlok,illetve olyat,amit kemény segédeszközzel kell felvinni.Az alsó szemhéjad folytatása legyen a tusvonal kis farkincája,a szempilláknál felül húzd meg a tetszőleges vastagságot,majd kösd össze a két vonalat.(a kis farkincát,és a vízszintest.)Gyakorolni kell.:) Üdv.Egy sminkes
2015. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem tudom milyen stílusra gondolsz, de ha erre, akkor próbáltad már kanállal? :)

[link]

2015. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Fél óra küszködés után a tükör előtt negyedév után sikerült nagyjából megcsinálni....

Utolsó! Nem próbáltam még, de csak még hallani se hallottam róla. köszönöm, hogy elküldted a linket! :)

2015. aug. 3. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Odaállok a tükör elé, nyitva tartom a szemem és szépen körberajzolom :D körülbelül 2 perc alatt megvagyok vele
2015. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Gyakorlat teszi a mestert.

Úgyhogy gyakorolj csak! Szánj rá több időt! ;)

2015. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj... én most másfél év után jutottam el odáig, hogy viszonylag gyorsan és szépen ki tudom húzni :D
2015. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!