Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Házilag készített brozosítótól...

Házilag készített brozosítótól szerintetek?

Figyelt kérdés
a neten olvastam a hogyan legyek jo no oldalan hogy lehet csinalni hazilag bronzositot..kukorica kemenyitobol, kakoporbol es fahejbol..na tehet en pattanasos boru vagyok es az lenne a kerdesem hogy ettol a keverektol lehet-e tobb pattanasom..vagy esetleg mitesszerem? jo alapvetoen pont azon a vonalon ahol bronzositanek nincs gaz de nem is szeretnem...

2015. aug. 3. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ettől rosszabb lenne a helyzet ezek mind természetes alapanyagok, egyébként meg boltban kaphatok bronzosító is irritálhatja akkor bőröd. Én iskola készítettem már házilag hasonló jellegű cuccokat es
2015. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
... És semmilyen bájos nem lett tőlük bár nem olyan jó mint a boltban kapható sminkes cuccok :)
2015. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért a telóm átjavítja amit írok remélem azért ki tudod venni mit akartam írni iskola helyett pl is t akartam írni
2015. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat remelem akkor hogy nem lesz bajom..en is igy gondoltam csak felek..de akkor holnap megyek es meg is veszem az alapanyagokat😉😁 igen rajottem mit akartal irni es gondoltam hogy a telod javitja amit irsz😂😂 es koszi a valaszt:)
2015. aug. 4. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!