Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » KÖRMÖSÖK! Milyen anyagokkal...

KÖRMÖSÖK! Milyen anyagokkal dolgoztok ami árban megfelelő és jó? Rendesen megköt jo vele dolgozni?

Figyelt kérdés
én csak itthonra szeretném,mindent tudok mit hogyan kell a crystal nails re gondoltam mer sokan dicsérik és nekem a legkisebb kiszerelésben kell csak a zselé ami olyan 2000 körül van crystalból és csak kiváncsi lennék esetleg nincs e olcsóbb ami ugyanilyen jó és körmösöknek is bevállt?? csak tisztában szeretnék lenni majd az alapanyagos boltban nem akaromm h rámsózzanak valami rosszat...minden tanácsot szivesen várok:)
2010. márc. 7. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Mire érted hogy rendesen megkössön? Mire érted azt h. nem köt meg rendesen?

Én eddig crystal nails zselét használtam, de most kipróbáltam a moyra új zseléjét, és nekem bejött. De a diamondnails nek is jók a zseléi, és a master nailsnek is. Ez mind pénztárca függő. Van lágy és sűrű zselé.

A crystal ba a legkissebb felszerél se 2000 forint, az a szines zseléjük.

2010. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nm csak szines zselé a 2000 hanem az építő zselé is ami átlátszó és fehér ami nekem kéne
2010. márc. 8. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!