Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik ecsetet vegyem meg?

Melyik ecsetet vegyem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még csak most mélyülök bele a sminkelésbe, eddig csak szempillaspirál, szemkihúzás, tus, szemárnyékolást csináltam, viszont most elég sok mindent fogok venni, többek között egy BB krémet is és hozzá egy púdert. Ugye a púderhez elengedhetetlen egy ecset. Nézelődtem is és emellett döntöttem. Alapból nagyon tetszik és csupa pozitívat írnak róla.

[link]

Úgy gondoltam, hogy ezt most megveszem és majd a későbbiekben egy alapozóecsetet, viszont már nézelődtem ez irányban is és hát azért nem a legolcsóbb dolgok közé tartozik egy ilyen ecset, viszont találtam egy ilyet:

[link]

Ugye ez púder és alapozóecset is és erről szintén nagyon jókat írnak és az ára meg eszméletlenül kedvező, mert ha úgy nézzük a púderecset ugyanannyiba kerül és az alapozóecset ezer forintba. Szóval szerintetek melyiket vegyem meg?



2015. aug. 11. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az Ebelint venném meg, 2000 ft-ért tényleg nagyon baráti az ára és én ebben a márkában jobban bízok, mint az essence-ben. Egyébként tanácsként tudom javasolni, hogy néha sokkal jobban a sminkecsetek ha nem rendeltetésszerűen használód őket. Szerintem mindenképp szerezz be pár ecsetet és próbálgasd őket és majd végül eldöntöd, hogy mi mire válik be. Én pl ezzel a RT Buffing Brush-al tudok a legszebben alapozni: [link]
2015. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az ecsetek mellett, én simán az ujjaimat használom, púderhez meg ilyen párnácskát. Megmondom miért. Azért, mert az ecset sokat beszív, még a legmárkásabb is, plusz ha rétegesen sminkelsz (bb/cc-krém, színes korrektor, sima korrektor, alapozó) ecsettel könnyebben el tudod szúrni az előző rétegeket, még akkor is, ha a lépesek közt púderrel fixáltad azt. Korrektorpaletta esetében a kis cuccnak elég olvadtnak kell lennie ahhoz, hogy jól fel tudd vinni, amihez az ujjaid melege elég, az ecset az meg eleve hideg. Ez persze csak az én véleményem, nem akarok ezzel háborút robbantani, csak állást foglaltam. Ha te mégis ecset párti maradsz az a te szíved joga.
2015. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Én az első vagyok, és a korrektor és concealer dologban abszolút igazad van, viszont ne mondd, hogy egy szép szemsminket el tudnál készíteni az ujjaiddal. (Gondolok itt valami hasonlóra [link]

Ha valakit érdekel a sminkelés és nem csak annyira szeretne smineklni, hogy reggel dob egy kis pirosítót/bronzosítót az arcára és szempillaspirál akkor szerintem néhány darab ecset elengedhetetlen.

2015. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!