Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fém vagy műanyag fültágító?

Fém vagy műanyag fültágító?

Figyelt kérdés

Éppen modt tört ketté a mûanyag tágítómnak a lecsavarhatós része. Mivel jobb a fém? Érvek?


Aki nem tud válaszolni a kérdésre és azzal jön, hogy 'jaj hogy néz már ki, de undorító' az bele se kezdjen.



2015. aug. 12. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A fém jellemzően kevésbé irritálja a bőrt, bár ez inkább tágításnál szempont, mint hosszú távon.


Negatívuma, hogy ha télen kimész akkor nagyon le tudja hűteni a füled és fagyási sérülést okozhat, persze ez műanyaggal vagy üres kitágított füllel is megeshet, de nehezebben.

A fém nyilván nem törik el, bár szerintem egy jobb fajta műanyagnak sem kellene.

+ a fémet kb. bármivel tudod fertőtleníteni ha nagyon kell.


Fa dugó is szóba jön?

2015. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fával rossz tapasztalataim vannak. Úgy döntöttem veszek egy fém és egy mûanyag tágeszt is. :)
2015. aug. 15. 16:42
 3/3 anonim válasza:

Szerintem vagány :D én nekem a fém jön be... ;) 6mm volt de a fémes az piszok drágán láttam annó. Olyan 4500-5000Ft. De meguntam, hogy nekem is a lecsavarókája tört el. Ahogy írt valaki a fémről tényleg okozhat fagyást!! Szerintem ha még meg lenne én szilikont használnék! :*

Vigyázz magadra ;) (ne feledd ne ess vele túlzásba 7mm-10mm átlagba még össze forr, de ha elszakad a füled, ne legyen így de fülészeten, sebészeten össze várják olyan 10-15 ezer ért)

2015. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!