Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezek közül valamelyik jó...

Ezek közül valamelyik jó lenne iskolába?

Figyelt kérdés

[link]


vagy

[link]


Ti melyiket vennétek? 18L



2015. aug. 18. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Főiskola? Olyan szakra jársz amihez elég ha egyszerre csak egy füzet van nálad? Laptopot nem kell magaddal hordanod? Közel fogsz lakni az iskola épületéhez? Nem lesz olyan, hogy több épület között kell sokat mászkálnod nap közben?


Én nem bírtam volna ki se a gimit se a fősulit ilyen táskával, viszonylag sokat kellett cpekednem + mindig volt nálam másfél liter víz és "otthonról" csomagolt étel.


Egyébként a kettő közül az első, de ha ez az üzlet és árkategória, akkor inkább ez: [link]

2015. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem fősuli, utolsó évem lesz a gimiben. Az elsőt megnéztem az élőben, felvettem, és az "kényelmetlen" volt
2015. aug. 18. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
A 2. Jobb.:) 17/L
2015. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A félreértések elkerülése végett, nem állítom, hogy az jobb cipekedéshez amit linkeltem, max annyiból, hogy tudod váltogatni, hogy a kezedben viszed vagy oldaltáskaként. Nekem szimplán csak jobban tetszik, de személy szerint egyiket sem venném meg, hátizsákot vennék.

Mondjuk nekem ez nem volt kérdés, mert sokszor kellett laptopot vinnem, úgyhogy egy egyszerű fekete laptophátizsákot vettem.

2015. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor visszavonok mindent, a gimi utolsó éve elég laza ilyen szempontból, nem kell sok cucc.
2015. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. sokkal jobban tetszik :)

15/L

2015. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg az 1. tetszik jobban. Szerintem nem kell hátizsák, egy nagy vállra rakható pakolós táska sokkal jobb. Nekem gimnáziumban sem volt hátizsákom, és most az egyetem alatt sem hordok olyat... kisebb nagyobb táska, mikor mi és egy mappa a kezemben bőven elég.
2015. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bulaku.adrii válasza:
masodik az sokkal jobban nez ki
2015. aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!